Filmy na cda.pl się strasznie tną co zrobić


(GaJosq) #1

Internet mam 65Mb/s youtobe działa znakomicie na wszystkich przeglądarkach to samo flesh pleyer’a mam i nwm co robić pomocy

 


#2

kupione filmy na cdp.pl można pobrać na dysk i oglądać :wink:

aaaa sory ci chodzi o cda.pl - to nie pomogę to nielegalne filmy każdy chce ogladać za darmo dlatego sie zacinają bo serwery nie wytrzymuja mozesz mieć nawet łacze 6000000 MB\s to nic nie da.

Jak chcesz oglądać w dobrej jakości i żeby się nie zacinało to najlepsza oferta na rynku to netflix - Polecam.


(GForce) #3

Załaduj film i poczekaj kilka minut aż zbuforuje i oglądaj :stuck_out_tongue:


(cyngiel 1) #4

Wywal całkiem Flash Playera z systemu.

Cda już dawno ma odtwarzacz HTML5 i po problemie.


(Bogdan_G) #5

Piszesz, że filmy na YT idą? To sprawdź je w rozdzielczości HD. CDA ma większość filmów w HD i można w pasku narzędziowym filmu ustawić np 360p i sprawdzić, czy idzie buforowanie.

W zeszłym tygodniu u mnie - coś namieszałem w ustawieniach nvidii i miałem zacinanie HD. Gry też ucierpiały. Poradziłem sobie moment i pobrałem najnowszy sterownik nvidia ion. Zainstalowałem z opcji czystej instalacji, czyli usuwanie wszystkich poprzednich wersji i usuwanie ustawień, odznaczone experience, bo ten aktualizer nvidia, to dodatkowy muł. To był strzał w 10. Na domyślnych ustawieniach od razu w firefoxie zaczęły działać HD, nawet 1080p bez zacinki. Pasek buforowania wyprzedzał pasek odtwarzania… Problem z grami też się rozwiązał.

 

Nawet nie zmieniałem wtyczki flasha. Mnie tam on potrzebny.

Dodam, że sprawdzałem 720p na filmie lost - zagubiony. Wyszło na to, że w 30s zbuforowało 2 i pół minuty. Na html5, pasek buforowania tylko ciut wyprzedzał odtwarzanie, do tego wyskoczyła reklama w filmie wbudowana w html5… Disconnect śpi, zaś ublock origin drzemie - łoś ty! To nie dla mnie.

A dla reklam, dla reklam jest ten html5.

 


(Atis) #6

Spróbuj odtwarzać za pomocą SMPlayer + MPV + youtube-dl:

http://blog.smplayer.info/support-for-video-sites-not-only-youtube/

http://smplayer.sourceforge.net/pl/mpv

http://rg3.github.io/youtube-dl/supportedsites.html

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/smplayer-view/