Filmy na Mini Laptopie 7' Android 2.2

Witam serdecznie,

dostałem w swoje ręce jakiegoś chyba autorskiego(chińskiego) laptopa, ma jakieś 7 cali, i jest plastikowy z wejściem na RJ, klawiaturą oraz touchpadem. “Laptop” ma wbudowany jakiś custom rom (update: zdaje się, że to po prostu jakiś chiński android), niestety słabo znam się na tych sprawach. Ma pareset Mhz procesor, 256 mg RAM i androida 2.2.

Moje pytanie brzmi jak mógłbym na tym oglądać filmy. Tzn. chodzi mi o format i program, który dałby radę te filmy odtwarzać (zawsze można użyć konwertera z normalnego formatu na docelowy) Bo z tymi parametrami video niezbyt dobrze się odtwarza. Oraz ewentualnie może jakiś update softu, bo opcja aktualizacji z Ustawień, nie działa (ależ niespodzianka).

Więcej informacji na temat urządzenia wrzucę o godzinie 18, gdyby była potrzeba.

 

Urządzenie jest identyczne jak to, przynajmniej w kwestii wyglądu i parametrów, które jestem w stanie przytoczyć z pamięci (tylko RAMu posiada mniej, bo 256) http://www.amazon.co.uk/7inch-Laptop-Android-Via8650-256MB-Netbook/dp/B005M1Y5WG