Filmy na mp4

Witam .

Mam problem z odtwarzaniem filmów na mp4 ,nie wiem dokładnie jakie obsługuje formaty ,nigdzie nie moge znaleźć .Kopiowałem .mp4 .3gp i avi i nic… nie wiem dokładnie gdzie skopiować te filmy .w menu mp4 mam movies ,ale na mp4 po podłączeniu usb nic takiego nie ma .Nie wiem na czym rzecz polega… musi to być jakiś specyficzny format czy muszę utworzyć folder ?

wygląda to mniej więcej tak:

Nie napisałeś jaki to odtwarzacz, jakie odtwarza pliki. Zazwyczaj odtwarzają rmvb, flv, avi po skonwertowaniu na avi ale także normalne avi tak jak np. odtwarzacz mojego syna. A jak mp3 i fotki? Z tym nie ma problemu? Wszystko wrzucasz bezpośrenio bez tworzenia folderu. Nie wiem czy masz również kartę pamięci. Jeśli tak to na nią wrzuć bezpośrednio i spróbuj mp3 i fotki wrzucić

Masło maślane.

rmvb, flv, bo skonwertowaniu do avi to już jest “normalne” avi, nieistotny jest jaki był format wyjściowy.

Fuji23 , Podaj więcej szczegółów - najlepiej dokładną markę i symbol odtwarzacza.

Kolego Cedar , chodziło mi o to że wrzucam pliki flv czy rmvb bezpośrednio i tyle, nie konwertuje ich, avi również śmiga bez konwertowania.

Z kolei kolega ma "mp4 firmy krzak " i przerabia avi na avi.

No nie wiem… wrzucałem już

.avi

.rmvb

.3gp

konwertowalem na roznego rodzaju .mp4 i rowniez nic…

Co do modelu to trudno mi stwierdzic gdyż jedyne co tu pisze to LA60 w instrukcji to samo

MP4 Zakupiłem 6 miesięcy temu ,było praktycznie nie używane i wiem, że kiedyś filmy na nim odpalało, ale jaki to był format to nie mam pojęcia .Jest to odtwarzacz raczej z niższej półki ,ale wiem, że kiedyś mi te filmy odpalały .Jakieś sugestie innych formatów ? ,spróbuje jeszcze flv

jeżeli możesz to wrzuć zdjęcie tego odtwarzacza

33w4l86.jpg

Dodane 27.12.2010 (Pn) 21:13

Witam ponownie

problem rozwiązany ,pliki video należy konwertować do .amv przed wrzuceniem na odtwarzacz .

Pozdrawiam