Filmy na youtube strasznie się zacinają


(Koksisko345345) #1

Witam, mam problem z youtubem, a mianowicie gdy oglądam jakiś filmik to strasznie mi sie zacina... internet mam 40 mb. gdy oglądam filmy z dysku normalnie chodzą. zauważyłem ze podczas oglądania procesor jest używany ok 98%. nie wiem dlaczego tak jest. gdy oglądam filmy z dysku to zawsze mi się coś ściąga mam włączoną przeglądarkę i jeszcze jakieś duperele i nic zero zacięcia, natomiast nawet gdy powyłączam wszystko i chce coś oglądnąć to się tak tnie ze się aż nie da... poradzicie coś??:confused:


(Dimatheus) #2

polak345345 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Bogdan_G) #3

No i dalej nic nie wiadomo, jaki system, jakie zainstalowane programy, co jest w autostarcie i co wyświetla się w menadżerze zadań, chodzi o procesy.

Pobierz sobie, choćby na pulpit http://portable.info.pl/zsoft-uninstaller-portable/ Ustaw język polski. Znajdź w menu plik eksportuj listę programów do pliku tekstowego. Możesz to wkleić na wklej.to i tu zapodać linka. W menu narzędzia wybierz menadżer autostartu i wrzuć tu screena, lub linka do screena. Tak samo uruchom menadżer zadań i zrób screena podczas oglądania z "dysku".

Nikt Ci nie zgadnie, co mieli dyskiem, bo może być wyszukiwanie aktualizacji, tworzenie punktów przywracania, ale też może to być aktywność szkodliwej aplikacji. Wrzuć screena z tego, co masz w panel sterowania - zaplanowane zadania.


(Mic5558) #4

Jak to jest stary komputer to miałem podobny problem.. rozwiązanie:

http://chomikuj.pl/mic5558/problem+ze+s ... koputerach