Filmy na YouTube zawieszają się w pewnym momencie i nie da się oglądać dalej

Od wczoraj mam problem z odtwarzaniem filmów na YT w przeglądarce FF. Niektóre filmy w pewnym momencie po prostu się zacinają (obraz i dźwięk), pojawia się kółeczko ładowania, ale film nie ruszy dalej nie ważne ile bym nie czekała. Odświeżenie strony/przeglądarki nie rozwiązuje problemu, ponownie włączony film znów się zawiesi dokładnie w tym samym momencie. Wyczyściłam dane przeglądarki, wyczyściłam komputer, przeskanowałam antywirusem, ale nic nie pomaga. Internet też w porządku, łączyłam się z siecią domową oraz z routerem mobilnym i w obu przypadkach problem występuje. Zauważyłam, że zmiana jakości chwilowo pomaga, ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa… Film leci płynnie w jakości 4K i ten sam film zacina się w 480p. Z kolei inny film mogę obejrzeć tylko w 480p, bo w każdej innej jakości przychodzi ten moment, że się zacina. Problem dotyczy tylko YT, żaden inny serwis/odtwarzacz nie sprawia takich kłopotów. Wkurzająca sprawa, czy ktoś ma jakiś pomysł co mogło nawalić i jak to naprawić?

EDIT: Dodam jeszcze, że próbowałam wyłączyć wszystkie rozszerzenia, ale nawet wtedy problem wciąż występuje.

Czy na innych przeglądarkach jest tak samo?
Sprawdź bez pluginów, przede wszystkim bez tych do blokowania reklam.

Ps.
Nie mam jak teraz sprawdzić, ale prawdopodobnie włączenie firefoksa ze wciśniętym klawiszem shift uruchomi go w trybie bezpiecznym, awaryjnym, zwał jak zwał, w każdym razie w safe mode :wink: bez dodatków.

Mam jeszcze Chrome i tam wszystko śmiga poprawnie.

Wcześniej już grzebałam przy rozszerzeniach, ale nic się nie działo. Uruchomiłam FF w trybie bezpiecznym i YT działał bez problemu, więc to faktycznie jakieś rozszerzenie musi nawalać, ale kiedy wyłączam je ręcznie po kolei to nic się nie dzieje, nie mogę wyłapać które jest wadliwe…

Podaj listę dodatków, z jakich korzystasz.

Czasem wyłączanie to za mało :wink: Spróbuj je usunąć.