Filmy na yt bardzo mulą

(Mmoside) #1

Od wczoraj filmy na yt bardzoo wolno się bufurują.Potrzeba kilkunastu sekund,aby załadowała się 1 sekunda filmiku.Internet mam 2 mb,może to nie jest cud,ale filmiki oglądało się normalnie.Prędkość jest ok.240kb/s (sprawdzałem teraz ) .Więc wszystko ok,ale na youtube coś nie tak.Nawet chciałem ściągnąć taki jeden filmik z youtube,patrze,a tu prędkość 2kb/s ... Wie ktoś o co chodzi ? Tak samo jest na telefonie i tablecie .

(ra-v) #2

240 kb/s? 240 KB/s?

Sprawdź na innym kompie w tej samej sieci oraz w innych przeglądarkach. Ostatnio to jest epidemia z tym YT, występują przeciążenia w losowych momentach.

Możliwe że to jest wina jakiegoś robala - warto kompa przeskanować, pousuwać zbędne lub nieznane programy itp.

(Donna USA) #3

Co do youtube widzę, ze są problemy od jakiegoś czasu, przynajmniej po stronie w USA. Mam szybkość ponad 50Mbps w Comcast kablowce, i często filmy mi zwalniają, albo z 30 minut film robi się 5 minut. Zauważyłam, ze to zależy od czasu. W dzień w godzinach szczytowych tak się dzieje, pod wieczór chodzi youtube super, kiedy w Europie wszyscy śpią, hahaha. Czyli zanim zaczniesz cos dłubać, zorientuj się o co biega. Bo ja kiedy mi się zrywają mierze Speed Test i mam rzeczywiście 53,37Mbps. Czyli nie jest zła łączność po mojej stronie.

(Mmoside) #4

ra_v skanowalem kómputer - czysto.A pozatym to raczej nie wine kompa,bo na tablecie,telefonie z wi-fi i 2 kompie tak samo.Jeszcze dzis rano ok bylo,a wieczorem znowu wolno buforowalo.

(ra-v) #5

Notabene może pomóc przełączenie na HD. Tak jakby HD (720p) oglądało mniej ludzi, albo serwery były na innych łączach. Niestety nie wiem czy 240KB/s (ok 2Mbit) wystarczy na małe HD.

(Donna USA) #6

Ja twierdze, ze to od nich cos się dzieje. Często ładuje filmy na youtube i 40-60 minutowy film, ładował mi się w kilka-kilkanaście minut dawniej, przy moim Upload powyżej 12Mbps. Dwa dni temu ładowałam film 45 minutowy, dostałam informacje, ze za chwile będzie wyświetlony. A rzeczywiście dopiero po 4 godzinach był widoczny. To chyba robi się już wolno badziewie?.

Dopisuje ponownie. Zaprzestałam ładować filmy na youtube w HD 1920x1080. A ostatnio ładuje 720x480 w NTSC Widescreen (panoramiczne). Lepiej chodzą, szybciej się uruchamiają. w 80% jak wyczytałam i tak ludzie oglądają w standardzie 360p lub 480p.

:lol: :lol: