Filmy na yt bardzo mulą

Od wczoraj filmy na yt bardzoo wolno się bufurują.Potrzeba kilkunastu sekund,aby załadowała się 1 sekunda filmiku.Internet mam 2 mb,może to nie jest cud,ale filmiki oglądało się normalnie.Prędkość jest ok.240kb/s (sprawdzałem teraz ) .Więc wszystko ok,ale na youtube coś nie tak.Nawet chciałem ściągnąć taki jeden filmik z youtube,patrze,a tu prędkość 2kb/s … Wie ktoś o co chodzi ? Tak samo jest na telefonie i tablecie .

240 kb/s? 240 KB/s?

Sprawdź na innym kompie w tej samej sieci oraz w innych przeglądarkach. Ostatnio to jest epidemia z tym YT, występują przeciążenia w losowych momentach.

Możliwe że to jest wina jakiegoś robala - warto kompa przeskanować, pousuwać zbędne lub nieznane programy itp.

Co do youtube widzę, ze są problemy od jakiegoś czasu, przynajmniej po stronie w USA. Mam szybkość ponad 50Mbps w Comcast kablowce, i często filmy mi zwalniają, albo z 30 minut film robi się 5 minut. Zauważyłam, ze to zależy od czasu. W dzień w godzinach szczytowych tak się dzieje, pod wieczór chodzi youtube super, kiedy w Europie wszyscy śpią, hahaha. Czyli zanim zaczniesz cos dłubać, zorientuj się o co biega. Bo ja kiedy mi się zrywają mierze Speed Test i mam rzeczywiście 53,37Mbps. Czyli nie jest zła łączność po mojej stronie.

ra_v skanowalem kómputer - czysto.A pozatym to raczej nie wine kompa,bo na tablecie,telefonie z wi-fi i 2 kompie tak samo.Jeszcze dzis rano ok bylo,a wieczorem znowu wolno buforowalo.

Notabene może pomóc przełączenie na HD. Tak jakby HD (720p) oglądało mniej ludzi, albo serwery były na innych łączach. Niestety nie wiem czy 240KB/s (ok 2Mbit) wystarczy na małe HD.

Ja twierdze, ze to od nich cos się dzieje. Często ładuje filmy na youtube i 40-60 minutowy film, ładował mi się w kilka-kilkanaście minut dawniej, przy moim Upload powyżej 12Mbps. Dwa dni temu ładowałam film 45 minutowy, dostałam informacje, ze za chwile będzie wyświetlony. A rzeczywiście dopiero po 4 godzinach był widoczny. To chyba robi się już wolno badziewie?.

Dopisuje ponownie. Zaprzestałam ładować filmy na youtube w HD 1920x1080. A ostatnio ładuje 720x480 w NTSC Widescreen (panoramiczne). Lepiej chodzą, szybciej się uruchamiają. w 80% jak wyczytałam i tak ludzie oglądają w standardzie 360p lub 480p.

:lol: :lol: