Filmy na YT crashuja przegladarke, AV sam sie wylacza


(Pamponxd) #1

Cześć, mój problem prezentuje się tak: Antywirus jest wyłączony (nie da się go spowrotem włączyć) Mam duże lag spike przy graniu, wczoraj myszka była jakby pijana i wyłączyłem proces “wmplayer.exe”.To było dziwne ponieważ po tym stan myszki wrócił do normy. System sie dlugo bootuje. Filmy na yt crashuja przegladarke i internet wolno chodzi (pobieranie 200kb/s, a normalnie powwinno być 2,5mb/s - 3mb/s). Przy moim ostatnim temacie przywróciłem system i bylo w miarę ok. Pomocy!

Logi:

http://www.wklej.org/id/976693/

http://www.wklej.org/id/976699/


(Acorus) #2

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html


(Rajddelajtning) #3

Mój YT też crashował chrome’a. Okazało się, że to problem dwóch jednocześnie aktywnych wtyczek flash w przeglądarce.


(Pamponxd) #4

Dzięki, ale czy pokazywał ci się zielony ekran na tych filmach i przez chwile był głos? Co do skryptu to wykonałem, a Dr.Web’a pobieram, nadal ze spowolnionym internetem. Dam Edit po skanowaniu

//EDIT: Dr.Web nic nie wykrył… Czyli pozostaje format?! :<


(Rajddelajtning) #5

Film po prostu znikał i całym oknie wideo miałem wiadomość “flash has crashed”. Wystarczyło zrestartować przeglądarkę i przez kilka godzin był spokój. Potem okryłem w necie problem w wtyczkami.