Filmy odtwarzane w przeglądarce się tną

(Mortassi) #1

Witam. W systemie Windows 7 mam taki problem. Otóż są niektóre nagrania przy których odtwarzaniu nie mogę uzyskać płynnego obrazu. Wiele filmików na youtube. Działały one płynnie na Windows Xp jednak kiedy miałem wersję beta Visty już nie było płynności i to samo mam teraz w Windows 7. Filmy nie działają płynnie na pełnym ekranie i w przeglądarce. Po pobraniu wszystko jest ok. Podam wam przykłady filmików które mi nie działają płynnie na pełnym ekranie i tych które działają płynnie.

działają płynnie

http://www.youtube.com/watch?v=wgHgZNae ... r2-2r-6-HM

w tym filmiku na pełnym ekranie tak na oko mam 5fps..

Wiem że różni je jakość jednak nie bardzo wiem jak sobie poradzić z tym problemem. Jakbym miał słaby komputer to bym zrozumiał.. Ale jeśli działają u mnie płynnie gry z 2009r. a filmiki na youtube nie to porażka. Opiszę wam mój komputer:

procesor AMD Athlon 5200+ AM2 (2x 2.4GHz)

pamięć RAM: 2056 MB Kingston 800MHz

karta graficzna ATI Radeon 2600 HD Pro 512MB DirectX 10

Dodam że mam wszystkie aktualizacje Windows zainstalowane, najnowszy Adobe Flash Player ze strony Adobe, problem występuje we wszystkich przeglądarkach które mam: Opera, Firefox, Chrome. Filmy na IPLA działają idealnie - w 100% płynnie.

Podejrzewam że u mnie błąd powoduje w jakiś sposób Adobe Flash Player ale nie mam jak go zastąpić.. Powinna istnieć jakaś rozsądna alternatywa.

Jeśli będziecie mieli pomysł co może być przyczyną to piszcie. Z góry dzięki

(Ksyksu) #2

To pewnie przez ten flash, strasznie kapryśne toto jest. Niestety, prawdziwej, dobrej alternatywy faktycznie nie ma.

(Mortassi) #3

Ale innym nie muli tak nawet jak mają niby słabsze kompy.