Filmy online nie działają płynnie

Od razu chcę powiedzieć że sprawy związane z komputerem nie są moją mocną stroną ale do rzeczy tak jak w temacie wszystkie filmy online czy na youtube czy też na ekino nie działają płynnie. Nie najlepiej działają też gify, Pierwsze co zrobiłem to przywróciłem system do momentu w którym było ok i zaskoczony stwierdziłem że dalej jest ten sam problem. Odinstalowałem Google Chrome i zainstalowałem od nowa z marnym skutkiem, flash player zainstalowana najnowsza wersja zeskanowałem komputer antywirusem G Data TotalProtection i na wszelki wypadek  Malwarebytes Anti-Malware użyłem także CCleaner. Zainstalowałem też kodeki. Co dziwne filmy ściągnięte na dysk działają normalnie. Macie jeszcze jakieś pomysły ? Z góry dzięki za odpowiedź.

HP ProBook 6570b

Intel® Core i3-311M CPU @ 2.40GHz

Pamięć 4 GB (dostępne 2.88 GB)

Intel® HD Graphics 4000

Windows 7 Professional SP1 

na 99% winny jest slaby, przerywajacy internet.

Wydaje mi się że internet działa normalnie, mam 6mb/s. 

to ile masz wykupione nie swiadczy o tym ze tyle ci dochodzi do chaty:) a nawet jezeli to moze byc sygnal “szarpany” z powodu slabego zasiegu. u mnie np czasami “faluje” zasieg. no ale ja mam od…:slight_smile:

Za każdym razem gdy robię speedtest wyniki są bardzo podobne ale spróbuję się podłączyć do innego źródła i zobaczymy jakie będą wyniki. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. 

Prawym prrzciskiem na dolny pasek + 3 od dolu lewym i tam znajdziesz wykresy “na zywo”. otworz je zostaw, ogladaj na youtube i w momencie kiedy ci przytnie zobacz na wykres. jesli sie “urwie” no to na 99,9% internet.

Jeszcze raz bo nie do końca zrozumiałem lewym na pasku zadań i tam uruchomić menadżer zadań tak ?

tak

Tak polipopoli miałeś rację czyli problem rozwiązany. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. 

nie ma za co, powodzenia.

ps. a swoja droga jak to rozwiazales odkreciles kranik z internetem?:slight_smile:

czy moze poprostu tylko wiesz co dolega ale poki nie przegonisz dostawce to nie do rozwiazania?

Źle to określiłem, wiem w czym tkwi problem jak na razie nic chyba z tym nie zrobię ale zacznę się rozglądać za innym dostawcą.

Piszę po dłuższej przerwie, ponieważ myślałem że problemem jest internet. Podłączyłem się jednak do dwóch innych źródeł internetu a wynik był ciągle taki sam, filmy oglądane online nie działają płynnie. Problem jest nierozwiązany więc jeśli macie jakieś pomysły proszę pisać.

Proszę korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak