Filmy online zacinają się na pełnym ekranie!

Witam,

Mam problem, jak odtwarzam jaki kolwiek film online na jakiejkolwiek stronie np. YouTube.pl to gdy daje pełny ekran to film ma 2-5fps za to nie powiększony leci normalnie płynnie. To nie jest że film się ładuję bo zacina się tak tylko na pełnym ekranie.

Ten problem występuje w “Internet Explorer” “Google Chrome” i “Safari” więc wątpię żeby to była wina przeglądarki.

Sprawdzałem i podczas odtwarzaniu filmików na zwykłym okienku użycie procesora wynosi bardzo dużo bo aż 40-50 procent na pełnym ekranie 100% i najczęściej po zwiększeniu ekranu kończy się resetem kompa bo nic nie odpowiada. Mam Windowsa 7 ale problem był i na Xp i na Vista i na 7 teraz. Pamiętam że z rok temu nie było tego problemu.

Mam oczywiście najnowsze wersje przeglądarek i Adobe Flash Player 10.

Na innych forach czytałem żeby wyłączyć przyśpieszanie sprzętowe ale użycie procesora jest takie same a film bardziej się trzyma tych 5fps zamiast 2 alo to i tak nie płynnie.

Bardzo Proszę o Pomoc,

Z Góry Dziękuję :smiley:

Słaby komputer + flash + filmy na pełnym ekranie = katastrofa…

Tu softwarowo chyba nie da się pomóc :wink: Może spróbuj YT w HTML5.

A na inne strony jest jakiś sposób?

mam taki sam problem. tylko mi w okienku (male) tez sie czasami zacinają. zwłaszcza kiedy zaczyna głośniej szumieć komp.

głównie chodzi mi tu o filmy online na megavideo.com

czyli mówicie że zacinanie sie takich filmów to wina sprzetu tak?

dla przykładu podam swoje parametry:

Karta graficzna - NVIDIA GeFotce 7600 GS (256 MB)

procesor - Intel® Celeron® CPU 2.80 GHz

Dysk 160 GB

ram 1,5 GB

Windows XP z dodatkiem Service Pack 3

dodam że na laptopie (słabszy) filmy mniej sie zacinają.

Proszę przemyśleć na czym może polegac mój problem i proszę o rozwiązanie go.

Z góry dziękuję.

No właśnie, na megavideo naprzykład :

Komputer u babci - 1ghz procek 768mb ramu 32mb karta graficzna Zacinają się tylko czasami

Mój Komputer 1 - 3,2ghz procek 1,5gb ramu 256mb karta graficzna Strasznie się zacinają

Mój Komputer 2 - 8,6ghz procek 3gb ramu 512 karta graficzna Wogóle się nie zacinają

No i teraz jak to możliwe że na procku 1ghz zacinają się mniej niż na 3,2??? :shock:

To nie wina internetu bo mam 1,4mbps a babcia 8 (według speedtest.net) a pozatym nawet jak daje pauze i czekam aż filmy się ściągną to i tak sie zacinająpo ściągnięciu… :?

Na każdym komputerze był xp, vista i teraz 7 i na 7 najmniej się zacinają.

Proszę o Pomoc,

Pozdrawiam Bartek, :smiley:

sposób jest prosty polecam zainstalować przeglądarke google chrom. wejsć w ustawienia taki kluczyk potem narzędzia —> narzedzia dla programistów i powywalać reklamy ze źródła u mnie pomogło