Filmy online zacinają się

Z góry informuję, że przejrzałem wszelkiego rodzaju tematy spokrewnione z moim problemem i po wszystkich zalecanych czynnościach nic nie pomagało. Dlatego założę tutaj i indywidualnie może ktoś doradzi. Przejdźmy do sedna: otóż filmy czy to na yt czy na jakimkolwiek innym portalu klatkują. Nie jest to wina łącza bo jest świeżo założone. Filmy oczywiście są zbuforowane [dodam że wyst. to również przy niskiej jakości filmu]. Pomogło na jakiś czas wyłączenie w ustawieniach shockwave’a flasha, aczkolwiek teraz znów problem powrócił. Parametry kompa:

Procesor: Intel Celeron 2.00Ghz

Pamięć: 2gb

Grafika: GeForce 256mb

Komputer ma swoje lata aczkolwiek mam nadzieję że to nie wina jego latek ; ) Używam przeglądarki Chrome, na bieżąco wszystko aktualizowane. Sterowniki do karty ściągnięte z strony NVIDII. Komputer czyszczony CCleaner’em jak również i w “środku”. Antywir nie wykrywa żadnego wirusa.

Nie mam pojęcia o co chodzi. Format to jedynie ostateczność dlatego mam nadzieję ze forumowicze znajdą inny sposób ; )

Pozdrawiam !

Nie ma to jak konkretne informacje. Podaj parametry łączą.

A model karty to?

Sprawdzałeś czy na innych przeglądarkach problem też występuję?

iplex ?

Dodane 14.05.2013 (Wt) 16:47

ogólnie oglądanie filmu, lub telewizji on-line to 10 mega łącze…

Bez przesady, ja mam 6 Mb/s i nie narzekam.

20mb/s

FX 5500

Sprawdzałem na Firefoxie - problem nadal występuje. Transmisji na żywo rownież to dotyczy.

tak, nawet wystarczy łącze 2 mg …lecz jakość fatalna … kolega nie napisał co ma z netem

tak, nawet wystarczy łącze 2 mg …lecz jakość fatalna … kolega nie napisał co ma z netem

Dodane 14.05.2013 (Wt) 17:36

proszę podaj parametry modemu i operator ?

Dodane 14.05.2013 (Wt) 17:41

wygląda to na opóżnienia sygnały od dostawcy jaka linia ? łącze mocne ,nie powinno być żadnych problemów .technicy od dostawcy sprawdzali ? test na speed test robiłeś?

Światłowód - z pobieraniem nie ma żadnych problemów, speedtest wskazuje 18mb/s dokladności nigdy chyba nie ma. W miejscowości ta firma nie ma żadnych problemów z internetem. Znajomi mają to samo i problem napewno nie tkwi w łączu. Obawiam się, ze komputer ze starości daje o sobie znać …

Niewiele jest danych, aby gdybać. Zakładam na jakiś konflikt programowy. U mnie najwyższa rozdzielczość podobnie klatkowała filmy i wyłączenie przyśpieszenia sprzętowego na jedno pomogło, zaś filmy i granie popsuło, oraz silverlight potrafił pogryźć się z adobe flash playerem. Też miałem problem z zawieszaniem się filmów, przez instalację google chrome frame. Zejdź z najwyższej rozdzielczości, odinstaluj silverlighta, zainstaluj sockwave flash, ustaw suwak przyśpieszenia sprzętowego w prawo do końca. Jak masz google chrome frame, to odinstaluj razem z jego claro.

Daj logi OTL, bo według mnie, masz konflikt z oprogramowaniem i w Extras pokaże errory, także wszystko, co może się gryźć. A i spece się przyjrzą, co może być w kolizji, lub zagrażające.

Skoro dobrze było, a teraz nie, to coś się skopało.

Oto powyższy plik: http://speedy.sh/RY4YU/Extras.Txt

Ja się na tym nie znam tak więc czekam na odpowiedzi ; )

Widać, że jest wielki problem z jedną grą Soldier of Fortune II. Usuń. Brak pewnej biblioteki i tak uniemożliwi Ci granie.To może być przyczyna tego, że nie masz sp 3 w systemie i łatek bezpieczeństwa. Konieczny jest dla systemu ie8. Masz yonto do usunięcia. Chyba sam sobie nie poradzisz. Nawet avast robi tylko za przymulacza. Odinstaluj. Zaktualizuj system do sp3, ie do wersji 8, pobierz aktualizacje i wtedy programy usuwające zagrożenia nic nie uszkodzą, a posprzątają. Po aktualizacjach, na początek wystarczy Ci Essentials. Zeskanujesz. Potem użyjesz adwcleanera z opcji usuwanie. W końcu dasz logi OTL dla specjalistów.