Filmy się zacinają


(Ala112) #1

Witam! Mam problem z odtwarzaniem filmow- w Allpalyerze zacinają się okropnie, klatkują, nie wspominajac juz o tym co sie dzieje przy przewijaniu. Windows Media Player wyłącza się podczas uruchomienia tych filmów. TV nie ma żadnego problemu z odtworzeniem ich, a komputer jest dość nowy- ma jakieś pół roku. Gry takie jak Far Cry 3 działają bez najmniejszego zacięcia na najlepszych ustawieniach.. Filmy są w AVI, 480p. Sam komputer w ogóle się nie zacina, dziwne rzeczy dzieją się dopiero podczas odtwarzania filmów (te z yt działają normalnie).

Karta graficzna Gigabyte Radeon HD7850 OC 1GB, procesor Intel Core i3-3220 2x3.3GHz, płyta główna MSI B75MA-E33, 8 gb ramu, win 7 ultimate.

Proszę o pomoc.


(falcon89) #2

Sprawdź PotPlayer lub VLC

-- Dodane 23.10.2013 (Śr) 18:34 --

Allplayer to już przeżytek.

PotPlayer obsługuje akcelerację sprzętową.


(Semtex) #3

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(johnylemon) #4

Powiem tak - winny raczej będzie AllPlayer... Tutaj masz opisane co trzeba zrobić: http://www.pcinstrukcja.pl/filmy-sie-za ... em-filmow/


(Kurp55) #5

http://www.dobreprogramy.pl/Media-Playe ... 42122.html Odtwarzacz ma wbudowane własne kodeki. Używam i nie mam problemów z odtwarzaniem filmów zapisanych w różnych formatach