Filmy Tomasza Bagińskiego

Tak właśnie co sądzicie o jego produkcjach. Czy te krótkie animowane filmiki jak Katedra (The Cathedral) czy Sztuka Spadania (Fallen Art) zainteresowały was, a może nawet zmusiły do zastonowienia się nad tym, do czego zapraszam autor :?:

Ja tak szukając w necie nie mogłem znaleźć informacji, czy jeszcze jakieś filmy oprócz tych dwóch wcześniej wymienionych stworzył Bagiński :smiley:

Może znacie jeszcze jakieś tytuły :?: :?

:arrow: _ Sztuka Spadania: _ http://www.fallen-art.com

Mi się bardzo podobała ,Katedra" mistrzostwo pod względem animacji i grafiki :smiley: :smiley:

"The Cathedral" - super i genialne wręcz :spoko:

podobno inspirowane to jest rozdziałem jakiejś książki, ale nijak nie wiem jakiej :frowning: sama animacja jest wspaniała i mogę ją oglądać w kółko - tam i spowrotem :lol:

“Sztuki spadania” jeszcze nie widziałem :frowning: ale to już zupełnie inna “bajka” podobno :slight_smile:

Zdaje się, że chodzi tu głównie o Tolkiena

Tak jest to problem pokazany w całkiem innym stylu - komediowym. Moim zdaniem równie dobry jak “Katedra”

a z kąd je można pobrać

Nie mam zdania

Nie widzialem.A czy to jest tworczosc -miedzynarodowa?Czy np Z.Kaluzynski

wypowiedzial sie na temat tej tworczosc?

:blush: Pozwolisz, że nieskomentuje :blush:

Bawiłem się kiedyś w grafikę i animację 3D, więc potrafię docenić kunszt tego autora. Zrobienie filmu nawet tak krótkiego przez jedną osobę na amatorkim sprzęcie jest nie lada wyczynem.

A efekt końcowy jest powalający!

Pytanie, czy ten artysta znajdzie uznanie w swoim kraju. Wydaje mi się, że nikt go nie doceni. Widać to po wypocinach pseudo artystów w TVP. Makabra, jak są robione różne wstawki i animacje w telewizji publicznej. Typowa amatorszyzna za pieniądze dla fachowców. Te cholerne koneksje wszystko zepsują! :?

wypas filmy. Na prawdę warto je zobaczyć :smiley:

Obejrzałem obydwa filmy, bo sam się interesuję 3D i muszę przyznać, że są niezłe :].

film nominowany do Oscara - niezły :expressionless: :expressionless:

i jak tu się nie zgodzić :shock: - niezłe… :?

Tu masz trailer

Widziałem katedre i również byłem pod wrażeniem! Fabuła,jeśli można to tak nazwać, też była pasjonująca :slight_smile: Filmik oceniam bardzo wysoko.

za takie porady ciebie może ban znaleść :hahaha:

filmiki są O.K :wink:

Panowie! Odejść od komputerów i do czytania! :smiley:

Raczej mało realne. Większość to nałogowcy. :smiley: