Filmy w NFS Carbon

Na youtube można zobaczyć wiele scen z ten gry np.jak rozmawia z Dariusem , jak go pokonal itp. (nazwy filmów to NFSC cutscene) a ja przeszedłem niedawno całą tą gierke (na 100%)i nie było tam żadnego filmu!! Jakby ktoś pytał to mam gierke oryginalną na najnowszych patche . Te sceny są wycięte czy to bląd mojej gry ??

Możliwe, że te sceny miały się ukazać w grze, ale studio które pracowało nad Carbonem zastąpiło je czymś innym lub całkiem wycieło.

Tj. nie było ani jednego filmu?

Nie miałem takiej sytuacji w Carbonie ale w Most Wanted filmiki znikały po zainstalowamiu spolszczenia. Po reinstalacji wszystko działało normalnie. Może to ten sam problem

tu masz rozwiązanie na bank działa http://www.grymax.pl/spolszczenia/need- … arbon.html ale na xp na viście nie :smiley: jak już ściągniesz 1.Odpalasz plik Carbon PL i klikasz OK. Gra jest teraz w języku polskim ale nie ma filmików.

2.Wklejasz plik zmieniacz do folderu Carbona /MOVIES i tam go odpalasz, programik zamienia nazwy na PL i masz już PEŁNE SPOLSZCZENIE i są filmiki i cała gra po Polsku