Filmy z google video

Sciagam sobie klipy ze storny google video i nie chcą się one otworzyć. MAm kodeki. Klipy są w formacie avi. Do ściagania nie używam żadnego programu. Ściągam prosto ze strony.

a sprobuj vdownloader sciagnac

no jestem ciekaw, jak ściągasz te filmy prosto ze strony i jeszcze w formacie *.avi :?:

filmy ściągane z google mają format *.gvp i trzeba je oglądać przez player google albo przekonwertować np. VirtualDubem :clever:

…ewentualnie, jak Ci napisał kamilmag - ściągać je Vdownloaderem, który sam konwertuje na *.avi

nieprawda jest tam takie okienko i jest przycisk pobierz. Klikam na to i automatycznie załącza mi się ściąganie filmiku w formacie avi.

Ściągnij wtyczkę Video Downloader do FF i spróbuj tym ściągnąć.

No a ja dalej będę upierdliwy i twierdzę, że raczej nieprawidłowo ściągasz te filmy. Uświadom mnie (bo może jestem w błędzie), gdzie jest to okienko do ściągania *.avi?? Przy ręcznym ściąganiu pliku da się tylko ściągać *.gvp :

gvpnb8.th.jpg

prawy górny róg zrzutu ekrany. Jest przycisk pobierz. Ale z tego co przyuwazyłem to po naciśnieciu tego przycisku powinien ściągnąć mi się Google Video Player a mi się ściągały filmiki w formacie avi , których na dodatek nie można odtowrzyć.

  • Haali Media Splitter + ffdshow (Generic MPEG4 albo DivX 4/5/6) lub DivX;

  • VLC media player, MPlayer (MPUI, Kliper, …), GOM Player, KMPlayer;

  • przemuxowanie (otwarcie i ponowny zapis bez rekompresji - Direct stream copy) w VirtualDubMod albo AVI-Mux GUI i późniejsze odwarzanie z wykorzystaniem ffdshow lub DivX’a (ewentualnie jeszcze zmiana FourCC z DIVX na DX50 lub XVID);

  • podobnie jak wyżej, ale z wykorzystaniem Gvi2Avi albo GVideoFix;

  • podobnie jak wyżej, ale z wykorzystaniem FFmpeg lub MEncoder.