Filmy z NFS Most Wanted

Może to zabrzmi dziwnie, ale proszę was, nie myślcie że jestem wariatem. Po prostu chcę sobie przypomnieć stare dobre czasy, ponieważ dość dawno przeszedłem grę NFS Most Wanted. Ale koknkretnie chodzi mi o filmy w NFS Most Wanted. Chciałbym otworzyć pliki w katalogu MOVIES w folderze z grą, jak zapewne wiecie, są tam(według mnie) filmy. A nie mogę ich w żaden sposób otworzyć, nawet QuickTime’em próbowałem i nic. Pliki mają rozrzeszenie , .vp6 ". Proszę, powiedzcie, jak je otworzyć ??

jest specjalny program, który konwertuje te filmy na .avi aby można je obejrzeć, jak go znajde to dam ci linka do niego, chyba "movie extractor"

a tak przy okazji ma ktoś może program służący do dodawania samochodów w most wanted(n.p. policyjne, taxówki, ciężarówki)?

Niestety, ja nie mam takiego programu. Szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałem, że taki istnieje. Dzięki za informację o programie movie extractor, spróbuję go znaleźć w sieci.

Złączono Posta : 18.07.2006 (Wto) 22:32

dobra, mam movie extractor, i przerobiłem filmy, ale nie ma napisów, czy ktoś wie, jak je zmontować?

chyba napisów nie odzyskasz, to znaczy w tych filmikach nie ma napisów, jedyne wyjście to po angielsku oglądać

Może, ale wiem, że w folderze subtitles są jakieś pliki, tyle że bez rozszerzenia, a jak próbuję je otworzyć w notatniku, to pokazuje taki ciąg znaków jak nie pod Windows. A ten Movie Extractor strasznie kiepsko przerabia te filmy, spóźnione dźwięki, głosy jak z cenzurą, filmy się zacinają… Nie znasz jakiegoś linka do lepszej wersji? Bo zdaje się, że ja mam beta…