Filmy

Czy nie wypaliłby pomysł żeby był osobny dział o filmach?są gry to może i były by filmy.Co wy na to?

Jak dla mnie dosyć nowych działów, zatem NIE

jeżeli to pytanie skierowane do userów forum to jestem na NIE :slight_smile:

jestem za to jest dobry pomysl :smiley: bo nie ma gdzie dyskutowac o filmach :stuck_out_tongue:

Nie jest to dobry pomysł. Jestem na NIE

A czy to jest forum filmowe czy o oprogramowaniu komputerwym :? Jest dział Off Topic czyli Na luzie i tam można toczyć takie dysputy. Forum istnieje przy vortalu i sam fakt że jest to vortal a nie portal sugeruje jego monotematyczność.

Lubie filmy, jestem w sumie kinomanem, ale dział by nie wystarczył bo kino to jest zbyt obszerny temat, chodzi mi o typ, rodzaj filmu itp itd a to wiąże sie z duzą ilościa tematów, postów i tak jak moderator powiedział to forum komputerowe. W sumie telefonia komórkowa zawitała mozecie walczyc ale osobiscie mi to obojetne.

Nie wspominając o fakcie iż w necie jest masa “specjalistycznych” miejsc gdzie można dyskutować do woli o filmach.Ogólnie “NIE”.

A później co - komiksy?

Jestem zdecydowanie na nie

S ą inne fora o tematyce filmowej, tutaj raczej to nie pasuje taki dział.

Też bardzo lubię filmy a jeszcze bardziej książki, ale to jest forum o programach komputerowych. Jestem na nie.

Oczywiście, że nie… :?

nie

I ja powiem: Nie

Tak więc biorąc pod uwagę wszystkie głosy - raczej brak szans.

ja również jestem na nie, to nie jest forum filmowe, jak już wspomniano wyżej, forum to nie choinka :wink:

jak sama nazwa wskazuje : dobreprogramy - nie telewizyjne! !!

A wiec filmy raczej nie wchodza w rachube… Jestem na nie.

Ps A moze w łasnie z nazwy ta pomyłka-moze chodziło Ci o program TV ? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

To nie dział na Luzie.

Na PW sobie pogadajcie.

Post Kosz

a ma chociażby to, że do telefonów komórkowych potrzebny jest soft i czasem są z nim problemy :slight_smile:

…ano można by powiedzieć, że komórki posiadają jakiś soft, system operacyjny np. symbiana, gry java (wszystko to programy) :smiley:

A w filmie? gdzie w filmie masz program?.. :wink:

Do oglądania filmów na komputerze potrzebne są kodeki.

A do tworzenia filmów potrzebne są programy graficzne :wink:

Ale i tak uważam, że taki dział jest zbędny!