Filmy

jak ogladam film z plytki to wszystko jest oki,ale jak ten sam film zrzuce na twardy i chce go zobaczyc to mi go zrywa,co jest nie tak?mam k-lite mega codec pack 1.28

Co to znaczy zrywa?

Zacina :twisted:

tzn zatrzymuje sie na 1sek i dalej jedzie

przyspiesza i zwalnia

to sie dzieje z każdym filmem ? 8)

Witam!

Problemy z tak wyświetlanym filmem istnieją wtedy,gdy film był nagrany ze zbyt dużą szybkością i powstały błędy.Jeśli film był zgrywany z płyty na dysk twardy,to zmniejsz szybkość zgrywania do 8x.

narazie probowalam to na 2 filmach i obydwa tak samo,nie wiem czy to cos do rzeczy ale to filmy DVD

Złączono Posta : 17.08.2005 (Sro) 23:37

ale jak przy zrzucaniu na twardy mozna zmniejszyc predkosc??? !!

zrzucam na tardy bo nia mam nagrywarki dvd tylko zwykla

We właściwościach zwykłej nagrywarki jest opcja nagrywania i w niej zmniejsz szybkość do 8x.Właściwości wywołujesz z prawokliku.

W jakim trybie dysk pracuje :?: Powinien UltraDMA.

Zrzucasz je na dysk za pomocą metody przeciągnij upuść ??

Spróbuj zrobić to programem DVDShrink

Najlepiej zrzucać na dysk TotalCopy ,tam masz prędkość!

Do wczoraj miałem analogiczny problem. Wziąłem się za dogłębną penetrację systemu, i okazało się, że instalacja zaktualizowanych sterów do kontrolera dysków twardych dała dopiero efekt. Wcześniej miałem zainstalowane jakieś nieprzemyślane “coś” i krzaczyło mi się nieprzeciętnie. Wszedłem na stronę producenta płyty głównej, sciągnąłem te stery (w moim przypadku Intel Application Accelerator to się nazywa, czy jakoś tak), zainstalowałem, i efekt jest taki, że dyski mi jakby szybciej i ciszej chodzą tak, jakby głowica mniej skakała po dysku.