Filtr do I don't care about cookies?

Witam, poszukuję aktualnego filtru wtyczki do opery i dont cookies. Jak zlikwidować informacje o ciasteczkach w wyszukiwarce google.pl?


Dodajesz taki dodatek i cookies powinno zniknąć.

Nie dokońca, bo na niektórych stronach zostało usunięte, a w niektórych nadal się pokazuję komunikat o ciasteczkach…

Opera i moje wtyczki

Polecam cookie auto dalete
I term of service

Mi chodzi o dobry, sprawdzony filtr do tej wtyczki. Może mam jakiś nieaktualny i stąd ten problem…np. wchodzę na google.pl i od razu pokazuję mi się informacja o cookies.

Jakie polecacie filtry do adblocka i i dont cookies?

i dont cookies” nie wspiera subskrypcji filtrów.

Tylko twórca dodatku może coś do niego dodać po tym jak mu zgłosisz pomysł/wyciek lub on będzie miał pomysł lub znajdzie wyciek.


polecacie filtry do adblocka

Wymianę ABP 3.9.4 / AdBlock 4.16 na uBlock Origin lub AdGuard.

https://polishannoyancefilters.netlify.app/otherfiltersforadblockers/


Niestety to problem od 2012 / 2016-2018. Chyba do końca świata będzie wyciekać aż ktoś nie ogarnie, że nie musi być pasek ani pop-up.

Nie dogadali się twórcy by użyć jednej klasy / ID dla pasków i pop-upów o RODO/ciasteczkowej polityce.


Niemożliwe, jak pobrałeś wersje dodatku 3.2.1 - dla Opery też ją już upubliczniono - wymuś aktualizację i dodatek zaakceptuje problematyczny pop-up Google/YouTube o RODO/ciasteczkach.

Ja mam pytanie do autora tematu. Przetestowałeś w końcu rozszerzenie “I don’t care about cookies” czy nie? Link podałem.

Tak jak najbardziej mam go zainstalowanego, i na niektórych stronach pojawia się komunikat o ciasteczkach. Która wtyczka jest lepsza w Operze, Adblock czy ublock?

Dodatek obsługuje zgłaszanie, może za 3 tygodnie zacznie wycinać te kilka wycieków ale trzeba wybrać opcje zgłoszenia (PS. w tle dodatek ma zgłoszenia około 14 tysięcy wycieków/uszkodzeń do weryfikacji).

Dodatek z pewnością nie uczy się samodzielnie, by dziwolągi np. 1 na ponad 1 milion stron wyciąć z pomocą “Sztucznej Inteligencji” / “Sieci Neutronowej”.


Jak długo je zostawiasz anonimowe, tak długo raczej nikt ich nie odkryje inaczej niż przypadkiem.

Co do dodatków, to z tych dwóch to uBO.

W uBO, możesz dodać filtry “Polskie filtry RODO-Ciasteczkowe”:

https://polishannoyancefilters.netlify.app/otherfiltersforadblockers/

Czy można jednocześnie używać Adblocka i ublocka?

Nie jest to zalecane, uBlock Origin lub AdGuard wydaniej usuwa/ukrywa reklamy.

Nawet około 700 filtrów :-abp-properties nie jest zaletą by dalej używać ABP / AdBlock - AdGuard czy uBO wytnie czymś lepszym te reklamy lub to są już jakieś stare filtry i nikt w EasyList nie miał czasu je usunąć / zaktualizować.