Finalna wersja SP1 już niedługo

Witam wszystkich.Założyłem taki temat,gdyż nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.Otóż nie wiem czy jeśli wyjdzie SP1 do Visty czy trzeba będzie instalować również wcześniejsze aktualizacje?Chodzi mi o to czy jeśli za miesiąc bedzie już SP1,a ja będę chciał na nowo zainstalować Vistę(czystą)to czy sam SP1 wystarczy do jej poprawnego działania?Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuje.Pozdrawiam.

Każdy Service Pack zawiera wszystkie poprawki do danego systemu, które ukazały się przed jego (service packa) premierą.

charakterystyka Service Packow jest taka, że posiadają zawsze wszystkie aktualizacje, które wyszly do momentu upubliczenia danego SP

Jednak z SP1 do Visty jest inaczej. Przed instalacją tego dodatku wymagane jest zainstalowanie 3 innych aktualizacji (tak było w przypadku wersji RC1) i ponowne uruchomienie komputera, aby ukończyć instalację każdej z nich. Dopiero po instalacji tych update’ów pojawia się w Windows Update SP1. A jeśli ściągniemy komplenty plik instalacyjny (taki kanał dystrybucji oczywiście będzie także istniał), to będzie można zainstalować SP1 od razu, bez ponownych uruchomień i instalowania tych trzech wcześniejszych aktualizacji.

tak, ale to nie jest dokładnie to samo, to są aktualizacje wymagane z powodów technicznych a nie są to typowe aktualizacje zabezpieczeń np