Finalny pre-order już jest?


(funbooster) #1

Witam

Znalazłem te zdjęcia w sieci

Czy to już finalna wersja?


(Thunderbolt) #2

Wg. mnie to marnej jakości podróba. Ja bym tego uniknał jak ognia. Po drugie ani mnie ani w googlach nic nie wiadomo na temat rzekomego The Next Generation of Windows. Najprawdopodobniej jest to wersja RTM (obraz pobrany pewnie z torrentów). Po za tym samo pudełko nie jest oryginalne. Spójrz np. na pudełko z Offica 2007 - otwiera się "bokiem", a to jest zwykły DVD-BOX. Po za tym na każdej edycji, nawet najbogatszej pisze jaka to edycja, w tym wypadku pisało by: "Ultimate".


(Semtex) #3

Pirat pierwszej klasy,nawet największy amator musi to dostrzec,marna próba wyłudzenia kasy.Ale najgorsze jest to że pewnie znajdą się ludzie,którzy dadzą się nabrać,smutne to troszkę. :expressionless:


(mati75) #4

:lol: Co garaż mod? Ja sobie takie coś zrobiłem: mlzdjecie031.jpg(sorry za jakość) tylko to jest na własny użytek, nagrany obraz z technetu.


(Thunderbolt) #5

Tym bardziej, że na środkowym screenie pisze, że to wersja RTM, czyli taka jaką każdy może sobie (nielegalnie) ściągnąć z internetu. Po za tym edukacja polaków w zakresie legalności (tj. licencjonowania) oprogramowania jest stosunkowo niska. A przecież tyle już było na ten temat wywiadów (na db jest nawet jeden), artykułów, itp. A wystarczy zrozumieć, że najprościej kupić w jednym ze sklepów, które są partnerami Microsoftu (na stronie How-to-tell jest więcej na ten temat i wcale nie chodzi tu o to, żeby nie kupować w internecie). Po za tym zdrowy rozsądek też się przyda. Przecież nikt nie sprzeda na prawde, legalnego, nowego Windowsa za ułamek jego ceny, ludzie! Ale btw. gdyby wszyscy ludzie mieli odpowiednio dużo zdrowego rozsądku to by nie trzeba było antywirusów instalować. Wystarczył by sam firewall (defaultowy).

PS. Tu jest ta ww. strona: http://www.microsoft.com/howtotell/wind ... laylang=pl . Można tam też porównać zawartość i wygląd legalnego nośnika i opakowania z tym, które my posiadamy (lub chcemy nabyć). Przydatne, bo nie trzeba zaśmiecać forum - można porównać samemu :wink: .


(funbooster) #6

(mati75) #7

http://www.deviantart.com/#catpath=desi ... =windows+7


(Kris16xd) #8

Boże.Kolejna osoba twierdząca,że finalna wersja już jest dostępna..

LUDZIE ZAPAMIĘTAJCIE

WINDOWS 7 Release To market będzie w Październiku tego roku w sklepach dostępny lecz ceny nie będą zadowalające.

Było już !!


(Mateusz Matras) #9

(Dawiddek55) #10

ej mam pytanko.... też zrobiłbym sobie cos takiego na własny uzytek z RC (pudełko) tylk wkurzają mnie te anigleskie napisy. Czy jest jakiś boxart polski?

PS. walalbym aby na pusełku nie pisało nic o RC czy becie etc. poprostu Windows 7 Ultimate :slight_smile:


(Kris16xd) #11

Tutaj masz okładke produkcyjną do W7U

http://taimurasad.deviantart.com/art/Wi ... -132450423


(Dawiddek55) #12

właśnie taką mam tylko wydrukowalem w normalnych rozmiarach i była za duża ( nie mam w domu drukarki a tam gdzie drukowałem nie miałem pudełka do pomiaru) i musiałem przyciąć od gory to PC DVD i z tyłu CD-KE(i tak zrobie sobie wersje z moim oryginalnym kluczem tak by był już wpisany a jak podłącze do neta to się zaaktywuje :slight_smile: