Fire Strike wynik 8836 to dobrze

Witam, jak w temacie zrobiłem Benchmarka Fire Strike i oto wyniki http://www.3dmark.com/3dm/6822813 to dobry wynik czy zły ?

Słabo, nie masz się czym chwalić.

nie rozumiem co to ma być za post. jak już powinien być w dziale na luzie. tak to raczej pójdzie do kosza.

 

nie wiesz jaką masz mocną karte? zapłaciłeś 1500 zł i jest za mało wydajna? czy jaki jest tego powód? może sterowniki masz stare?:slight_smile:

a czy ja sie chwale ? pytam tylko czy to dobry czy zły wynik bo nie wiem

wiem jak jest mocna nie wiem tylko czy wynik jest dobry czy zły stery są najnowsze

 

A co innego może mieć na celu osoba, która ładuje ponad 3 tysiące na komputer, a potem wrzuca wynik z wymagającego benchmarka na ogólnodostępne forum? Chcesz wiedzieć czy to dobrze? Porównaj sobie z innymi wynikami na 3dmarku - jest taka opcja, nikt nie będzie robić tego za Ciebie.

no widzisz o takiej opcji nie wiedziałem teraz wiem więc dziękuje

a dlaczego karta za 1500 zł miałąby mieć zły wynik?  porównując do gtx 980 w sli to jest słaby wynik :slight_smile: wiec pytanie bez sensu.

ja w tej chwili mam integre intella wieć według mnie to bardzo dobry wynik:) mając w pc 960 mogę stwierdzić że wynik jest dobry:)

 

 

głupie pytanie głupia odp:)  :D