Firefox 100%

mam pytanie czy u was tez firefox czasami zuzywa 100% procka bo u mnie to sie dzieje coraz czesciej i nie wiem dlaczego . Czekam na podpowiedzi

u mnie nigdy ( tzn czy nigdy to nie mozna powiedziec bo caly czas nie sprawdzam - podejrzewam ze przy uruchamianiu moze brac wiecej zasobow ale porzy normalnej pracy teraz np zero procent …

Złączono Posta : 31.05.2006 (Sro) 21:51

jak kliknalem zeby wyslal tego posta bylo 16 procent a jak wracal do strony 36

Spróbuj przeinstalować FF :slight_smile:

Jaki masz sprzęt?

sprzet mam dos slaby bo tylko amd 900 Mhz ale to sie nie dzieje przy startowaniu tylko podczas pracy np mam wlaczonego firefoxa i po 10 min mu odbija mam najnowsza

Złączono Posta : 31.05.2006 (Sro) 21:53

sory nie dokonczylem najnowsza wersje i juz nie raz przeinstalowalem

ale to sie dzieje przy wyswietlaniu stron czy przy zmianie stron czy moze przy wyswietlaniu jakiegos streamingu etc ?

najczesciej przy przegladaniu stron lub gdy jest wlaczone na jakiejs to samo z siebie sie robi no i bardzo czesto przy tych debilnych reklamach we flashu

hmm a może pobiera sobie aktualizacje w tym czasie i dlatego tak się dzieje

a może jakis syfek się “przykleił” ?

nie mam pojecia aktualizacji to raczej nie pobiera bo jest nowa syfka tez raczej nie ma bo na biezaca sprawdzam

Albo jakieś wyskakujące POP-UP’y. Jeżeli jest ich wiele potrafią bardzo spowolnić procek

a montowales jakies pluiny ? na moj rozum jezeli wyswietlana jest strona ktora sie nie aktualizuje to przegladarka praktycznie nie powinna pracowac … co do aktualizacji to firefox informuje o tym uzytkownika tym bardziej ze czesto wymagany jest restart aplikacji8

no wlasnie moze to to a jak to wylaczyc i czy mozna wylaczyc jakos reklamy we flashu?

Poprostu wyłącz pobieranie grafiki ze stron

Złączono Posta : 31.05.2006 (Sro) 22:09

Narzędzia -> Opcje -> treść -> Pobieraj obrazki

sory ale gdzie to sie robi ?

wylaczyc nie bardzo - reklamy we flaeshu sa po to zeby nie mozna ich bylo uniknac - te wyskakujace mozna jedynie ograniczac a te wbudowane niby tez ale z rozxnym skutkiem… sprobuj sie przeskanowac jakim skanerem online , wyczysc ciasteczka - moze masz jakies spyware cookie ktore ci sledzi czy jakis inny spyware …

Ptaszka odznacz :wink:

ojej ale to marnie wyglada … nic nie widac

ale gdzie bo nie widze tego nigdzie :smiley:

dzieki : )

i co dobrze juz ?