Firefox 13.01 brak dźwięku i błędy Flash Player'a

Nie mam w ogóle dźwięku w Firefox 13.01 pod SandboxIE, natomiast gdy uruchomię Firefox’a normalnie zdarza się, że Firefox wyświetla błąd wtyczki Adobe Flash Player. Mam najnowszego Flash Playera ze strony Adobe. Przeinstalowałem Firefox’a i Flash Player’a, ale nic to nie dało. Wyczyściłem też default box w SandboxIE, ale bez rezultatów. Czy jest już jakieś rozwiązanie tego problemu? Wcześniej nie pojawiała mi się osobno wtyczka w mikserze, teraz mam osobno Firefox’a i osobno Adobe Flash Player 11.3 r300. IE działa bez zarzutu.

Sprawdź to rozwiązanie: https://groups.google.com/group/alt.pl. … 329?hl=pl#

Przeinstalowałem SandboxIE i udało mi się przywrócić dźwięk, ale Firefox strasznie się mulił i w ogóle wolno reagował. Można to porównać do slide show w trakcie gry. Po dodaniu w pliku C:/Windows/SysWOW64/Macromed/Flash/mms.cfg linii ProtectedMode=0 wygląda na to, że wszystko wróciło do normy. Cedar , dziękuję za pomoc.

wystarczy usunąć Adobe flash player 11.3 w panelu sterowania/odinstalowanie pliku, zainstalować to http://odsiebie.pl/25i0f7xpceik/install … r.rar.html i na koniec instalacji zaznaczyć żeby nie szukał nowych aktualizacji