Firefox 14.0.1 - Problem z ikonkami i zapisywaniem zakładek

Mam problem z Firefoxem 14.0.1 na laptopie. W zakładkach koło nazwy stron są ikonki no i właśnie u mnie tych ikonek nie ma są puste kwadraciki, jak kliknę na tą zakładkę to się pojawia ikonka i jest ok, ale jak uruchomię ponownie kompa to znów ich nie ma. Problem też z zakładkami, dodam zakładkę i jest, ale uruchomię laptopa ponownie i już zakładek dodanych nie ma. Usunąłem całkowicie Firefox`a i zainstalowałem ponownie, to samo jest. We wcześniejszej wersji też to było. Jak to naprawić?

Na komputerze i drugim laptopie jest wszystko ok, a na tym coś…

Przycisk “Firefox”-> Opcja “Informacje dla pomocy Technicznej”-> otworzy się nowe okno/karta-> po prawej użyj opcji “Zresetuj Program Firefox”-> postępuj zgodnie z zalecaniami kreatora-> Twoje zakładki, hasła, dodatki, itp zostaną zachowane-> zostanie utworzony nowy profil, prawdopodobnie to rozwiąże Twój problem :wink:

Jeżeli nie to zrobimy czyszczenie całkowite z wcześniejszym backupem zakładek i tym podobnych składników. Ale najpierw reset profilu.

J/w.

Wcześniej sprawdź:

przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

semtex

Dzięki za pomoc! Pomogło :smiley:

Crew900 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.