Firefox 15 To połączenie jest niezaufane

Witam.

Od nowych wersji FF 14 mam problemy przy niektórych stronach mam różne komunikaty o certyfikatach itp.

Odinstalowałem całkowicie FF 14 programem Uninstall Tool zainstalowałem wersje 15 “stabilną” i wciąż mam problemy ze stronami.

Wchodząc w Narzędzia> Dodatki mam również taki komunikat i tutaj nie mogę dodać go do wyjątków…

W chrome nie ma żadnych problemów… :evil:

Screen:

79792585406805003977_thumb.jpg

Wpisz w pasek adresu about:support i po prawej masz Zresetuj Program Firefox

Naciśnięcie przycisku resetowania powoduje przywrócenie Firefoksa do ustawień domyślnych, ale bez utraty jakichkolwiek prywatnych danych, które obejmują następujące elementy:

Ciasteczka;

Historię;

Zapamiętane dane formularzy;

Zakładki;

Zapamiętane hasła.

Nic to nie dało… przy próbie logowania mam takie komunikaty. Zrobiłem nawet reinstal do 15.0.1 i nic…

03558990515970548594_thumb.jpg

Sprawdź czy data systemu jest prawidłowa.

Co ma do tego data która jest przecież aktualna. :shock:

Data ma całkiem sporo do tego. Przeglądarka sprawdza ważność certyfikatu SSL korzystając właśnie z daty komputera. Na 100% ustawiony rok jest poprawny? Bateryjka w BIOS’ie trzyma?

Jeśli to nie przestawiona/zresetowana data systemowa co jest najbardziej prawdopodobne, to może miałeś zainstalowane rozszerzenie modyfikujące identyfikator przeglądarki np. Configuration Mania? Lub problem leży po stronie Twojego dostawcy.

Data w 100 % aktualna Bateria raczej trzyma czas się zapisuje.

ss:

71228947295206729934_thumb.jpg

Data faktycznie w porządku. Sprawdź inną przeglądarkę np Operę albo IE, spróbuj wejść na stronę przez bramkę proxy http://www.bramka-proxy.pl/

@edit Sorry doczytałem, że inne przeglądarki ok. Usuń Firefoksa całkowicie wraz z wszystkimi folderami, usuń pliki tymczasowe i inne takie http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html przeczyść rejestr i zainstaluj FF na nowo.

[Problem Rozwiązany]

Okazało się znowu że to ESET Smart Security.

Przypominało mi się o problemach z Aqq i esetem bo nie mógł się połączyć… wystarczyło w ustawieniach zaawansowanych dodać wyjątek.

Z Firefoxem zaś wystarczyło zaznaczyć nie skanuj protokołu SSL.

57365737866617053905_thumb.jpg

Po tym dodatki w Firefoxie się załadowały :

Screen:

41587609012872421984_thumb.jpg

Możnaby zamknąć xD