Firefox 2.0- nie widać jaki element pliku został pobrany

mój problem przejawia się tym że jak próbuję ściągnąć jakiś plik to pisze że już zakończono, mimo że plik się nadal ściąga, tylko nie widać żadnego okienka, ani paska! używałem dodatku download statusbar!! z tego co pamiętam to zaczęło się to wszystko od kiedy zainstalowałem dodatek adblock plus wg. tematu w dobrych poradach! próbowałem już odinstalowania wszystkich dodatków, ponownego zainstalowania przeglądarki, ale wszystko jest tak jak było wcześniej. nie mam już więcej pomysłów więc proszę was o pomoc!! aha i jeszcze jedno!! wczoraj jak próbowałem skopiować tapetę ze strony za pomocą polecenia “zapisz element docelowy jako” to nie zapisywało żadnego pliku!! zauważyłem też że strona z dodatkami do ff też nie jest wyświetlana jak należy!!

Narzędzia->Opcje->główne i zaptasz wyświetl menadżera pobierania podczas pobierania plików jeżeli to nie pomoże to start->uruchom i wpisujesz (przy zamkniętym FF) firefox.exe -profilemanager

Usuwasz stare konto tworzysz nowe (UWAGA stracisz wszystkie zakładki i rozszerzenia więc lepiej je wcześniej zapisz)

Odpalasz FF w nowym profilu i powinno wszystko grać:)