FireFox 22 tnie filmy

Dlaczego w przeglądarce firefox 22 na youtube tną się filmiki ? w firefox 21 tak się nie działo :frowning: Tak samo tną się filmiki na faceeboku. Jak to naprawić w tej przeglądarce w firefox 22 ?

U mnie na desktopie przy Win8x64 i FF22 odtwarza bez problemów.

Trudno powiedzieć jaka przyczyna.

Jeśli tutaj nie dostaniesz rozwiązującej problem odpowiedzi to załóż temat w dziale Bezpieczeństwo i podaj logi OTL i Extras.

Jeśli system będzie czysty to pozostanie dział Sieci komputerowe.

to chyba problem przegladarki własnie zainstalowałem wersje 22 i na youtube nic nie da sie normalnie ogłada dziwne bo pasek bufora wyprzedza a filmy , teletyski sie tną !!

Często widzę tu opisane problemy z YouTube i się temu dziwię. U mnie od zawsze zero problemów, po instalacji Firefoxa w wersji 22 mam wrażenie, że jest nawet jakby “lżej” wszystko chodzi bardzo płynnie, nawet materiały HD i w flash i html5 (komputer bardzo przeciętny, karta graficzna zintegrowana ATI HD 3300, procek AMD Athlon 64 X2 4400+, Win7, otwarte 15-20 kart, niektóre dość “ciężkie” )

może html5 trzeba wyłączyć http://www.youtube.com/html5

Ja mam jeszcze FF 21 i filmy na you tube słabo się ładują, więc może to jakieś problemy z łączami :?

chyba nie bo pod FF 21 chodziło wszystko ładnie chyba że sie myle

Były ostatnio problemy widocznie od Netii (przynajmniej w mo wypadku), od tego tygodnia wszystko działa bez zarzutu, a aktualizacja firefoxa do wersji 22 dzisiaj… chyba nawet przyśpieszyła to co dotychczas. Więc u mnie git. W ogóle musze pochwalić tą aktualizację - fajnie chodzi przeglądarka. Lżej.