Firefox 29-wydajność

(Adrianoss) #1

Witam, czy mi się tylko wydaję czy ten nowy Firefox zwiększył swoją wydajność, przez co przestał się zawieszać?

(Semtex) #2

To nie jest problem-> Na Luzie

Mozilla sporo pracowała nad wydajnością, wiele bugów mających to poprawić wylądowało w ostatnim czasie. Pamiętaj też, że Australis przyniósł sporo ograniczeń w dostosowaniu interfejsu, sporo linii kodu wyleciało z Lisa, to też ma niemały wpływ na wydajność...

https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cgi?j_top=OR&f1=target_milestone&o3=equals&v3=Firefox%2029&o1=equals&resolution=FIXED&o2=anyexact&query_format=advanced&f3=target_milestone&f2=cf_status_firefox29&bug_status=RESOLVED&bug_status=VERIFIED&bug_status=CLOSED&v1=mozilla29&v2=fixed%2Cverified&limit=0&list_id=10009005 Pełna lista tego co wylądowało w Firefox 29, trochę tego jest :slight_smile:

(joaS13) #3

Używam stabilnego Firefox, oraz jego niestabilnych wersji (beta, Aurora, Nightly i UX- portable) i mi dobrze działa. Czasem się zawiesi, jak zapora Comodo wszczyna alarm, jgdy uruchamia się plugin-container, a potem HIPS krzyczy że to rozszerzenie przy użyciu DirectX chce odczytać dane, przy użyciu klawiatury. Jednak potem każę zablokować ten proces i wszystko jest w miarę w porządku.

Mogę otwierać wiele kart i jak dotąd nie zobaczyłam komunikatu, że jak otworzę ich za dużo, to Firefox będzie działał wolniej.

Stabilny Firefox działa mi dobrze i jest moją domyślną przeglądarką...