Firefox 3.0.2 a Kaspersky Internet Secutity 2009


(JARO 33) #1

Zainstalowałem ostatnio Firefoxa 3 i mam zainstalowanego KIS 2009.Zauważyłem że bardzo długo ładują mi się stronki,z poprzednią wersją Firefoxa tzn.Firefox 2 nie miałem takiego problemu.Mam pytanie,czy jedno z drugim ma coś wspólnego czy jest jakaś inna przyczyna długiego ładowania się stron.


(Persifall) #2

Mi się wydaję, że inna. Również używam KIS2009 i FF3, żadnego spowolnienie nie zauważyłem.


(Chillout) #3

To wina "Trójki"i KIS. Ale to nic dziwnego, one tak obciążają system. Osobiście odinstalowałem MF i korzystam z IE, bo naprawdę długo wchodzą strony w Mozilli. A z pakietu zabezpieczjącego wybrałbym na Twoim miejscu coś lżejszego.


(JARO 33) #4

Tylko że jak wstrzymam ochronę w KIS 2009 to stronki otwierają się od razu a przy włączonej ochronie trwa to dosyć długo.Może jest jakaś funkcja w KIS 2009 którą można by wyłączyć żeby to było szybciej.


(Chillout) #5

Wyłącz niektóre funkcje programu, które są mało przydatne wg Ciebie i zobacz. Za kiepski sprzęt masz, żeby uzywać KIS'a.


(Persifall) #6

Spróbuj: w ustawieniach KIS9: Ochrona -> Ochrona antywirusowa -> Włącz ochronę ruchu WWW -> Ustawienia -> Poziom ochrony - przestaw na Niski. Ewentualnie wyłącz Anti-Phishing, blokowanie banerów.


(ybu) #7

http://www.eony.pl/blog/przyspieszanie-firefoxa/

http://www.demonstracje.instalki.pl/sys ... irefox.php