Firefox 3.0.6 Nie wyświetla gif

(MariuszListecki) #1

Tak jak w temacie wszystko ładnie chodzi Ale jeśli jest gif to biała strona Tak jakby nie mógł wyświetlić żadnego monitu o zainstalowanie czegoś wie ktoś o co biega

(me@djohnsc) #2

Jakie Masz zainstalowane dodatki? Uruchom Mozilla tryb awaryjny i sprawdź czy też jest problem

(Frog) #3

OT --> Kosz

(Kolmar) #4

Wyłącz dodatek AdBlock i spróbuj załadować gif'a.

Wykonaj -> standardową diagnostykę.

(MariuszListecki) #5

Sorry 3 dni brak neta Już sie poprawiam

Tu macie dodatki dodatki.th.jpg

Diagnostyka nic nie dała

(me@djohnsc) #6

Sprawdź czy antywirus nie blokuje lub jakiś program. Uruchamiałeś w trybie awaryjnym Firefox z wyłączonymi wszystkimi dodatkami, wtyczkami itd?

Jak nadal problem występuje to:

Wykonaj reinstalację Firefoxa:

Zrób kopię zapasową zakładek: zakładki => zarządzaj zakładkami => importowanie i kopie zapasowe i zrób kopię zapasową.

Wykonaj reinstalację Firefoxa wg. => Prawidłowa reinstalacja oprogramowania

Teraz jeszcze sprawdź czy nie ma pozostawionych folderów w:

X:\Program Files\ i usuń jak jest folder Mozilla Firefox

oraz:

X:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\ i usuń jak jest folder Mozilla (folder ukryty => panel sterowania => opcje folderów =>widok => i znajdź i zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery)

Po wykonaniu tego wszystkiego pobierz i zainstaluj najnowszą wersję => http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

(Chillout) #7

Usuń całkowicie firefoxa: viewtopic.php?t=74599 i ponownie go zainstaluj.

(me@djohnsc) #8

Chillout czytaj całe tematy, jakbyś czytał to byś wiedział że koledze który ma problem to NIE pomogło

(MariuszListecki) #9

Chyba sam sie naprawił bo teraz działa nie wiem Jak ale chodzi normalnie Nie w trybie awaryjnym I działa ni wiem co sie stało ale temat można zamknąć

-- Dodane 02.03.2009 (Pn) 17:10 --

Pierwszy raz byłem uczestnikiem cudu informatycznego :smiley: