Firefox 3.0.6 Nie wyświetla gif

Tak jak w temacie wszystko ładnie chodzi Ale jeśli jest gif to biała strona Tak jakby nie mógł wyświetlić żadnego monitu o zainstalowanie czegoś wie ktoś o co biega

Jakie Masz zainstalowane dodatki? Uruchom Mozilla tryb awaryjny i sprawdź czy też jest problem

OT --> Kosz

Wyłącz dodatek AdBlock i spróbuj załadować gif’a.

Wykonaj -> standardową diagnostykę.

Sorry 3 dni brak neta Już sie poprawiam

Tu macie dodatki dodatki.th.jpg

Diagnostyka nic nie dała

Sprawdź czy antywirus nie blokuje lub jakiś program. Uruchamiałeś w trybie awaryjnym Firefox z wyłączonymi wszystkimi dodatkami, wtyczkami itd?

Jak nadal problem występuje to:

Wykonaj reinstalację Firefoxa:

Zrób kopię zapasową zakładek: zakładki => zarządzaj zakładkami => importowanie i kopie zapasowe i zrób kopię zapasową.

Wykonaj reinstalację Firefoxa wg. => Prawidłowa reinstalacja oprogramowania

Teraz jeszcze sprawdź czy nie ma pozostawionych folderów w:

X:\Program Files\ i usuń jak jest folder Mozilla Firefox

oraz:

X:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\ i usuń jak jest folder Mozilla (folder ukryty => panel sterowania => opcje folderów =>widok => i znajdź i zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery)

Po wykonaniu tego wszystkiego pobierz i zainstaluj najnowszą wersję => http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

Usuń całkowicie firefoxa: viewtopic.php?t=74599 i ponownie go zainstaluj.

Chillout czytaj całe tematy, jakbyś czytał to byś wiedział że koledze który ma problem to NIE pomogło

Chyba sam sie naprawił bo teraz działa nie wiem Jak ale chodzi normalnie Nie w trybie awaryjnym I działa ni wiem co sie stało ale temat można zamknąć

Dodane 02.03.2009 (Pn) 17:10

Pierwszy raz byłem uczestnikiem cudu informatycznego :smiley: