Firefox 3.5.4 - Niepamiętanie przez strony

Konkretnie. Od paru lat z nieskrywaną satysfakcją korzystam z firefoxa i do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów. Obecnie korzystam z wersji 3.5.4. Ostatnio jednak coś się zepsuło i zewsząd zaczęło mnie automatycznie wylogowywać po zamknięciu przeglądarki. Za każdym razem jak wchodzę np. na dobreprogramy, joemonster, nasza-klasa czy demotywatory muszę się logować, a taka strata czasu mi nie na rękę. Nie przypominam sobie, żebym coś przestawiał, a gdybym niechcący wcisnął jakiś skrót, to myślę, że powinno mnie spytać o potwierdzenie, nie? Ale sprawdzałem w opcjach i tryb prywatny włączony nie jest, ciasteczka są, a nie wiem co mógłbym jeszcze sprawdzić…

Wiem, że problem błahy, ale drażniący i liczę na Waszą pomoc :slight_smile:

nie znam rozwiązania

ale ja używam dodatek do FF ‘LastPass’

działa skuteczniej niż autologowanie FF, przydatne jak używasz więcej niż 1 komputer

ferdas , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

: Golden Finger

Tak jest dobrze?

: dodo.gemini

Dzięki, ale może źle sformułowałem problem. Chodzi o to, że strony mnie nie pamiętają mimo, że zaznaczę opcję “pamiętaj mnie”, “automatycznie zaloguj” czy coś w ten deseń. Firefox pamięta hasła, tzn. automatycznie wypełnia miejsca na login i hasło. Nawet taki pajacyk.pl - którego karmię odruchowo, kiedy widzę, że smutny, a jest na stronie startowej - daje się nakarmić kilka razy dziennie :shock:

Ciasteczka włączone? Jak tak to usuń wszystkie ciasteczka i wpisz login i hasło jeszcze raz i zaznacz na stronie Automatyczne logowanie. Dodaj ciasteczka z danej strony w CCleaner do listy wyjątków

Ciasteczka włączone, usunąłem wszystkie, wchodzę na stronę, loguję się, wyłączam przeglądarkę, włączam ponownie i jestem wylogowany. CCleanera nie mam.

A i sprawdziłem na IE. Tam wszystko działa normalnie, pamięta mnie. Czyli coś się Mozilli przestawiło. Ale co?

Stwórz nowy, świeży profil w FF i zobacz czy będzie podobnie.

:reksio009

Dzięki, już mnie pamięta =D> . Co jednak nie zmienia faktu, że straciłem w ten sposób całą historię, zakładki, i wszystkie zapamiętane hasła #-o . Jakoś, to przeżyję, ale następnym razem, jakby mi się tak zrobiło, nie chciałbym ponownie tego tracić. W każdym razie dzięki!