Firefox 3.5 i "zamrażanie" ściągania

Witam, problem pojawił się po aktualizacji Firefoxa do wersji 3.5. Otóż podczas ściągania większych plików (ok 200-300MB) transfer tak jakby się zatrzymuje i plik przez jakiś czas nie jest ściągany, po pewnym czasie (od kilku sekund do kilkunastu minut) idzie dalej i za jakiś czas znowu się zatrzymuje, jest to dość drażniące bo przez to pliki ściągają się dłużej. Internet oczywiście cały czas działa i strony się otwierają, tylko to ściąganie się “zamraża”. Ostatnio zaczęło się to coraz bardziej nasilać do tego stopnia że pliki ściągają się 3-4 razy dłużej niż powinny. Czy ktoś spotkał się już z takim problemem? Zaznaczam że problem pojawił się zaraz po aktualizacji firefoxa więc wydaje mi się że to jego wina.

Mówisz o ściąganiu z Rapidshare czy tak w ogóle?

z rapidshare napewno też ale czy z innych serwerów to już na 100% pewny nie jestem, sprawdze

Zobacz ten (świeży dość) temat: rapidshare-problem-transferem-t341165.html

dzięki za informację, jakoś nie zauważyłem tego tematu. Wygląda na to że jednak tylko z rapidshare tak mi się zatrzymuje więc problem wyjaśniony, jeszcze raz dzięki

Nie ma sprawy :slight_smile:

Tak więc trzeba wykupić konto premium albo ściągać w dzień, bo jak wspomniałem w tamtym wątku problemy osobiście mam tylko wieczorami.