Firefox 3 Download Day -rekord

Nie wiem czy wiecie już o nowej inicjatywie Mozilli - Chodzi mianowicie o pobicie rekordu ilości pobrań programu Firefox w ciągu 24 godzin, ten dzień to dzień premiery Firefox 3. Więcej informacji tutaj ==> http://tnij.org/firefox-day <== (skróciłem link). Włączcie sie do bicia rekordu :slight_smile:

Trance , dołącze się do tego :wink: ściągnę Firefoxa w dniu premiery :smiley:

Coś marnie widzę bicie rekordu. Póki co zapisały się 33202 osoby. W tym 359 z Polski i tylko 12 z Rosji :slight_smile:

jeśli serwery wytrzymają to ok ale wątpię

Miejmy nadzieję, że wytrzymają :stuck_out_tongue: Też się dołączyłem; teraz czekać na nowego Lisa :lol:

ale akcja trwa dopiero od wczoraj, więc nie jest to chyba póki co zły wynik

Ja jestem jak najbardziej za. Nawet ustawiłem sobie

adekwatny sig na tą okazję. Nie mogę się już doczekać

nowej wersji fxa. Wersje RC to nie to samo co stable. :stuck_out_tongue:

To kiedy właściwie ta premiera ma być?

“jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, nie wcześniej niż 5 czerwca możemy spodziewać się drugiej kandydatki. Mozilla chce przy tym zachować co najmniej tygodniowy odstęp pomiędzy wydaniem RC2, a premierą finalnej wersji.” cytat z Vortalu :stuck_out_tongue:

Edit: jak się zapisywałem coś ok. godziny 12 to Polska miała ponad 1000 zapisanych ludzi a teraz jest ponad 5 tysiaków :smiley:

Na chwilę obecną od nas zapisało się więcej Amerykanów, Japończyków, a Niemców jest ok 300 więcej. Trzeba to poprawić :wink:

Jesteśmy już na drugim miejscu. 1 usa.

a keidy dokładnie jest premierta FF 3?

następny :roll: czytaj mojego posta wyżej z niego można sobie wywnioskować że w okolicach 12 czerwca :slight_smile:

Jak ktoś nie zna angielskiego, mogę napisać po polsku - 17 czerwca

możemy oczekiwać nowej wersji liska!