Firefox 3 Download Day -rekord

(Trance) #1

Nie wiem czy wiecie już o nowej inicjatywie Mozilli - Chodzi mianowicie o pobicie rekordu ilości pobrań programu Firefox w ciągu 24 godzin, ten dzień to dzień premiery Firefox 3. Więcej informacji tutaj ==> http://tnij.org/firefox-day <== (skróciłem link). Włączcie sie do bicia rekordu :slight_smile:

(Łukasz14) #2

Trance , dołącze się do tego :wink: ściągnę Firefoxa w dniu premiery :smiley:

(slawex1983) #3

Coś marnie widzę bicie rekordu. Póki co zapisały się 33202 osoby. W tym 359 z Polski i tylko 12 z Rosji :slight_smile:

(Devilek33) #4

jeśli serwery wytrzymają to ok ale wątpię

(Persifall) #5

Miejmy nadzieję, że wytrzymają :stuck_out_tongue: Też się dołączyłem; teraz czekać na nowego Lisa :lol:

(Trance) #6

ale akcja trwa dopiero od wczoraj, więc nie jest to chyba póki co zły wynik

(Zvhirek) #7

Ja jestem jak najbardziej za. Nawet ustawiłem sobie

adekwatny sig na tą okazję. Nie mogę się już doczekać

nowej wersji fxa. Wersje RC to nie to samo co stable. :stuck_out_tongue:

(Szarex2 0) #8

To kiedy właściwie ta premiera ma być?

(Vanshei) #9

"jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, nie wcześniej niż 5 czerwca możemy spodziewać się drugiej kandydatki. Mozilla chce przy tym zachować co najmniej tygodniowy odstęp pomiędzy wydaniem RC2, a premierą finalnej wersji." cytat z Vortalu :stuck_out_tongue:

Edit: jak się zapisywałem coś ok. godziny 12 to Polska miała ponad 1000 zapisanych ludzi a teraz jest ponad 5 tysiaków :smiley:

(Kondzio2003) #10

Na chwilę obecną od nas zapisało się więcej Amerykanów, Japończyków, a Niemców jest ok 300 więcej. Trzeba to poprawić :wink:

(slawex1983) #11

Jesteśmy już na drugim miejscu. 1 usa.

(Kr2y5i3k) #12

a keidy dokładnie jest premierta FF 3?

(Vanshei) #13

następny :roll: czytaj mojego posta wyżej z niego można sobie wywnioskować że w okolicach 12 czerwca :slight_smile:

(Zvhirek) #14

Jak ktoś nie zna angielskiego, mogę napisać po polsku - 17 czerwca

możemy oczekiwać nowej wersji liska!