Firefox 57 problemy z filmikami na Facebooku

Witam próbując odtworzyć filmik na Facebooku w przeglądarce Firefox 57 pokazuje się różowo-zielony obraz z paskami.z rozszerzeń mam tylko ublock origin i kaspersky protection.Można to jakoś naprawić czy to jakiś bug w tej wersji? Firefox był instalowany na czystym systemie.Windows 10 64 Bit.

https://zapodaj.net/8b7c8fb0f0928.png.html

Pozdrawiam.

Podobne pasy to już od dość dawna mam w Firefox, zazwyczaj obniżam jakość lub nie oglądam filmików jednocześnie na dwóch.

Pozostaje zmienić przeglądarkę we wcześniejszej wersji też tak było myślałem że to zostanie naprawione w kolejnej odsłonie bo tak hucznie zapowiadali tą 57.

Hej,

Po wyczyszczeniu danych i ciasteczek z przeglądarki efekt jest nadal taki sam?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Sprawdź też po wyłączeniu akceleracji sprzętowej dla karty graficznej.

Tak taki sam w wersji 56.2 też było to samo.

Ja miałem problem ale akurat na Chrome ,że youtube mi wariował. Podczas oglądania jakiegokolwiek fimiku wyskakiwały ustawienia wideo i ustawiały co chwile najwyższą jakość oraz gdy tylko przewijałem w dół wracało w góre , na domiar wszystkiego lajkował mi filmiki jakich nawet nie oglądałem o bardzo dziwnej tematyce. Wiecie co z tym zrobić ?

@mateusz.rydi95 - zmień dane logowania do YouTube, włącz Gmail i wybierz opcje pozamykania starych sesji logowania, opcjonalnie włącz logowanie dwu etapowe np. że co logowanie wpisujesz kod z SMS-a.

Dodatkowo pusuwaj dziwne dodatki z przeglądarki, jak się nie uda załóż własny wątek w dziale Bezpieczeństwo.

1 polubienie

Dzięki za rade ,lecz problem okazał sie byc w przegladarce , zaczałem uzywac firefoxa i wszystko działo pieknie ,wiec zresetowałem chrome i ponownie zainstalowałem . Teraz ani jedna ani druga sie nie crashuje

1 polubienie

Zmieniłem firefoxa na google chrome :slight_smile:

Hej,

Ewentualnie można było sprawdzić przy uruchomieniu przeglądarki z wyłączonymi dodatkami oraz w trybie prywatnym.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Witam ponownie postanowiłem dać kolejną szansę FF zainstalowałem najnowsza wersję 57.0.2 z tymi samymi dodatkami czyli ublock orygin i bitdefender thaficlight.Głównym winowajcom był ku mojemu zdziwieniu ublock po jego usunięciu filmiki na FB działają prawidłowo.Może ktoś miał podobny problem lub będzie miał to niech wywali od razu ublocka.

Pozdrawiam.

Może zamiast wywalać wyłączaj pojedynczo domyślne listy.

Zacznie działać, to zgłaszasz błąd do twórcy listy.

Za dużo czasu bym przy tym siedział a zwyczajnie mi się nie chce :slight_smile: