Firefox 60+ - wyłączenie sprawdzania aktualizacji

Mam w pracy komputer z Windows 10 x64 i nie ma na nim dostępu do internetu. Do przeglądania i pracy używam na nim 64bit wersji przeglądarki Firefox 60 ileś (w tej chwili nie pamiętam dokładnie numeru wersji ale 64 lub wyżej). Czy istnieje jakiś sposób żeby w nowych wersjach FF wyłączyć sprawdzanie uaktualnień? Strasznie mnie irytuje to okno z informacją że nie można sprawdzić czy istnieje nowa wersja. I tak nie sprawdzę bo nie ma dostępu do neta.

Można nowym mechanizmem polis:

Jak ogarniasz angielski, to powinieneś dać radę przenieść plik w dobre miejsce.


{
  "policies": {
    "DisableAppUpdate": true
  }
}

zapisać jako policies.json.

Potem w katalogu instalacji Firefox, gdzie masz plik Firefox.exe to tam utworzyć katalog: distribution

Do utworzonego katalogu wklejasz plik policies.json. I od restartu przeglądarki zacznie działać.

https://github.com/mozilla/policy-templates/blob/master/README.md#disableappupdate

Ustaw app.update.auto na false w about:config

O ile ma wpis, jak nie ma to musi dodać jako wartość logiczna (boolean). I pytanie czy 60 go jeszcze honorowała. Wydanie 69 nie pozwala dodać i zmienia typ zmiennej na łańcuchową / string.

Moja 69 miała jakiś app.update.auto.migrated tyle że nie wiem z czego mi migrowała może z MSI na EXE i tyle?