Firefox 71 wariuje z ciasteczkami

Czy inni też mają jakieś kosmiczne problemy dzisiaj z ff?Nie aktualizuję do najnowszej wersji, wyskakuje mi komunikat że jest nowa wersja. nie daje pobierz. Po uruchomieniu ponownie ff nie pamięta mi starych zapisanych ciasteczek na stronach, jak zaloguje sie na jakimś serwisie, i normalnie zapamietuje ustawienia,tak teraz po ponownym uruchomieniu znowu nie pamięta ustawień,
Myślalem że to ja coś poprzestawiałemw starej wersji, ale uruchomiłem wersje FF zapisaną dwa miesiące temu,i objawy są takie same, po uruchomieniu komunikat że jest nowa wersja, i po ponownym uruchomieniu dużo rzeczy nie działa.
Aktualizowanie do 71 też nic nie daje. Ktoś wie o co chodzi?

U mnie niby wszystko OK, sesja się trzyma.

Ale ja już testowałem RC2 i RC4 a dzisiaj aktualizowałem do stabilnej (RC5 - tego ręcznie nie pobrałem na czas).


Jedna lipa, to cofanie do Firefox 70, niby trzeba cofać się aż do Firefox 60 ESR i potem do 70 ręcznie (i modlić się że system wydzielania profili z Firefox 68 nie namieszał, robiąc z ratowanego usilnie profil “z wydłużonym wsparciem” i utworzyć nowy pod wydania z 4 tygodniowymi aktualizacjami…).

Sprawdź w prywatności:

Dzieki panowie za szybką pomoc :slight_smile: Bogdan byłeś chyba blisko,używam wersji portable którą ładuję codziennie do ramdysku,i miałem zawsze zaznaczone usuwaj ciasteczka i dane po wyjsciu. Do tej pory przez lata działało to dobrze.
teraz chyba im sie coś popierniczyło,i po pół godzinie szukania i testowania odznaczyłem tą opcje, później jakimś cudem znowu była zaptaszkowana, ale na razie ciasteczka nie znikają.

1 polubienie

Jednak FF 71 coś wariuje. Gdy uruchamiam przeglądarkę i wchodzę na forum DP - to jestem zalogowany, Gdy przełączam się od razu z zakładek gdzie indziej, potem cofnę się do forum,to mam niebiecki przycisk logowanie. No to wyłączam i ponownie wchodzę z zakładek na forum, to jestem zalogowany. Przeskakuję do innych zakładek, potem wracam - apiat niezalogowany, ale klikam w zakładkę i zalogowany. Trzeba osobno uruchamiać zakładki, to stale wszędzie zalogowany, nawet jak cofnę do strony startowej, to zalogowany w google, a na DP nie można się cofać, bo zaraz niezalogowany.

Doszedłem, że mi to robi privacy possum extension, ale nie doszedłem, dlaczego takie waja robi tylko na forum dobreprogramy, bo na portalu i nigdzie tego nie robił. Poszło o strony o wspólnym logowaniu?

U mnie problemy takie same były na forum gryonline tak samo nie pamietało mi zalogowania,i nie pamietało ciasteczek. Nie używam tego rozszerzenia,tylko ublock i umatrix. Więc jednak coś jest nie tak z ff.

Hmmm ale w sumie masz racje , to problem z multilogowaniem, bo to samo miałem na gmailu gdzie mam wiele kont.