Firefox a H264

Jestem w jednym środowisku, a nagrane rzeczy np. Kazaam, czy Vokosreen nie działają na FF. Na Operze spokojnie, nawet na Linuxie tego edga zainstalowałem i też działa.
Ustawień za bardzo tam nie ma
Jakiś pomysł?
No MP4 ogólnie, bo reszta na razie to kiepsko wygląda masa-jakość

H264 a firefox ;
Snap254

Nie działa już kiedyś próbowałem. Bo te kondony są takie open , że 100 papiera nie zapłacą za licencję.
Mają jakieś grube zgrzyty, ale H264 jea,e OPEN. a to nie działa zawsze.
Linux juź tego używa od lat, A FF się uparła, bo kiedyś jakiegoś geja czarnego z pracy wyrzucili.
Znajdę artykuł podam.

Może to jakiś dziwny plik - niezgodny z MPEG-4 AVC:

https://caniuse.com/mpeg4 - MPEG-4/H.264 video format

Aby mogło ruszyć powinieneś używać „kontener” MP4 lub MOV (Apple):


Firefox nie lubi MKV i AVI.

Jest jeszcze LAV Filters
Małe, instaluje się najnowszą wersję.

FF korzysta z FFmpeg do dekodowania.

Każdy screencast nagrany kończy się czymś takim

Opera nie ma z tym problemu

To może coś na windows do nagrywania? Za darmo bez znaku wodnego?

Ok osadzę video na jakiejś stronie i odpal to na FF

Nie ma sprawy. Odpalam, tylko już w FF 89 - a dzisiaj pobrałem zip.

No właśnie u mnie też zadziałało --czary. pół roku nie chciało. :slight_smile:

Nie trzeba ZIP jest exe/msi/dmg/tar.bz2:

https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/candidates/89.0-candidates/build1/

Ale do 1 czerwca jeszcze mogą z 4 razy poprawiać kod wydania 89.

Ale to już głupszy nie może być ten firefox 89. Rozstrzelane menu - każda pozycja na szerokość paska narzędzi. I jak miałem zakładek na 3/4 ekranu, to teraz muszę przewijać te same zakładki na szerokość drugiego ekranu. :stuck_out_tongue_winking_eye: Menu kontekstowe odpowiednio się rozszerzyło kolejowo, czyli co linijka tekstu, to stacja.
Firefox - robi się szerokie bydlę u góry. Poszerzyli paski u góry o 6 mm. Mogli zwęzić, bo monitory teraz, to dłuższe kiszki.

Wyłącz sobie wygląd „proton” tymczasowo:

browser.proton.enabled = false

zmiana w 89 zachodzi po około sekundzie bez ponownego uruchamiania, chociaż dla odzyskania ikonek przed nazwą w wysuwanym prawym menu restart procesów Firefox się przyda.

Wyłączyłem ten pronton i górą FF zwęził się. Doopa z rozstrzelanym menu i zkładkami. Gdy chcę góry wąsko, to nie będę dokładał pasków zakładek. I tak to jest w czarnej d…