Firefox, a Youtube - błąd przy próbie odtwarzania filmów

Witam wszystkich.

 

Mam problem z odtwarzaniem filmów na youtube korzystając z firefoxa. Zaraz po wciśnięciu odtwarzania filmik wysypuje się komunikatem “An error occurred, please try again later”.

Przeinstalowałem wszystkie wtyczki, przeglądarki, kodeki. Resetowałem FF. Nic, dalej ten sam błąd. Na chrome wszystko działa. Jeżeli wyłączę wtyczkę shockwave flash to filmy na serwisie youtube działają, ale jeśli filmik z youtube znajduje się na innym portalu (facebook, naekranie) to dalej wyskakuje błąd. Przerobiłem chyba wszystkie tematy i przegrzebałem chyba wszystkie fora, ale nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania.

 

Poniżej link do OTL i Extras.

https://www.ibard24.com/gallery/pl/files/c069b9ff85e6bc893a9fc7f1492f07c557796266

 

 

Bardzo uprzejmieproszę o pomoc oraz z góry dziękuję za zainteresowanie się problemem.

 

 

Jeżeli podejrzewasz infekcję, to daj logi, ale z Farbar Recovery Scan Tool (najpierw przeczytaj: http://forum.dobreprogramy.pl/nowy-log-obowi%C4%85zkowy-farbar-recovery-scan-tool-t478727/ ) w dziale Bezpieczeństwo.

 

U mnie w najnowszej wersji Firefoksa 34.0.5 flash na youtube też padał. Pomógł powrót do wersji 33.1.1.

Możesz spróbować wyłączyć akcelerację sprzętową w opcjach Firefoksa, jaki i Flash playera, jeśli uda Ci się go choć na chwilę odpalić.

 

Możesz jeszcze sprawdzić post nr. 15 (przez adorec):

http://forum.dobreprogramy.pl/wtyczka-flash-player-nie-działa-poprawnie-w-firefoxie-t443421/?p=2864889

, jak i cały temat.

Aversill

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Infekcji raczej nie podejrzewam, ale nie zaszkodzi sprawdzić. Fakt, że system windows zamyka sięod pewnego czasu nieco nieco dłużej.

 

No właśnie na moim “komputerze do zabawy” wszystko działa. Najnowsze wtyczki, pluginy, przeglądarka i nie ma problemu z odtwarzaniem filmów na youtubie.

Prędzej przypuszczam, że coś koliduje ze sobą i wzajemnie się blokuje.

Jutro przeskanuje komputer za pomocą Farbara i wrzuce logi.

Dlatego pozbyłem się Firefoxa (służy jako alternatywa). Działam na Chrome obecnie i nie zamierzam na FF wracać. Od którejś tam wersji FF poleciał z jakością. Najpierw tolerowałem takie zachowanie bo pojawiało się raz na jakiś czas, później coraz częściej, następnie to ciągle miałem te problemy (W7). Dla przykładu w pracy tych problemów nie mam (W7). Na innym kompie z W7 te problemy występują tak powiedzmy w 70%. Na innych moich kompach z W8.1 nie sprawdzałem bo już używam Chrome. Poza tym Chrom jest znacznie szybsze niż FF. Radzę się przesiąść. Spędziłem trochę czasu na zweryfikowaniu gdzie leży problem i poległem. Także sprawdzałem to o czym ty napisałeś.

Ja się właśnie z Chrome przesiadłem :stuck_out_tongue: zawzięty jestem i może wykombinuje co tam się gryzie :stuck_out_tongue:

I jak? Udało się? :wink: