Firefox + adblock + YouTube

Jak działa YouTube w przeglądarce Firefox z adblockiem na iOS? Czy można słucha muzyki w tle i na wygaszonym ekranie?

Nie
Do tego tylko YT Premium.

Czasem działa, ale raczej używam wtedy Safari i z sekcji powiadomień wymuszam play.

Możliwe że wtedy AdGuard Premium sprawia, że mogę słuchać w tle, bo z Firefox wtedy magicznie kontroler odtwarzania ucieka z powiadomień.

Jedynie co rozczarowuje to tryb przyśpieszania wideo, silnik Safari tak kiepsko to robi, że aż na próbę pobrałem apkę YT z Apps Store i problem znika (czyli raczej leży w oprogramowaniu i inne apki go nie mają). Muszę pogrzebać czy innym też harczy jakby w stylu robota na innych modelach iPhone czy nawet iPadach (wykluczam, że bug odtworzymy na macOS).

1 polubienie

To mówię, kupić YT Premium. Sam mm i jest git - przesiadłem się z Vanced.

Ja mam raz kupiony AdGuard, YouTube Premium za jednorazową opłatą nie da się mieć (co miesiąc okradają karty kredytowe, nawet nie ma opcji zapłaty raz do roku tych 348 zł).

Dodatkowo Vanced nie było na iOS bez Jailbreak.

No nie.
Jakie okradanie? Normalna opłata za Premium. Podobnie jest ze Spotify. Możesz słuchać za free, ale losowo i z reklamami co utwór lub kupić Spotify Premium i mieć spokój.