Firefox automatyczne logowanie się

Zapamiętuje login i hasło ale za każdym razem trzeba i tak logować się. Czy proces ten może być automatyczny ?

Zazwyczaj podczas logowania masz możliwość zaznaczenia opcji “zapamiętaj mnie”. Dzięki temu nie ma potrzeby cały czas się logować. 

U mnie to nie działa.

Sprawdź jakiś dodatek - menedżer haseł, np. LastPass. Tam możesz ustawić automatyczne logowanie.

Mowa tu o logowaniu się na jakiejś konkretnej stronie, czy o wszystkich?

Gdy zdarzało się, że firefox nie zgłaszał chęci zapamiętania nowego nicku i hasła, to musiałem mu “pojechać” i potem przy logowaniu się wszędzie i hasłach, już wyświetlał prawidłowo monit, czy zapamiętać hasło.

To “pojechanie” - http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dprogramy%2Bnirsoft&rurl=translate.google.co.uk&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/mozilla_cache_viewer.html&usg=ALkJrhj-0GgOJ7eEtV5lpIvRE_yQ0PPRbQ Pobiera się na dysk spolszczenie z dołu stronki i ciut wyżej program. Po wypakowaniu, zawartość spolszczenia wkleja się do folderu programu i usuwa zipy, oraz folder spolszczenia. Trzeba się cieszyć tym niecałe 100KB programikiem, dając mu na zaznaczenie wszystkich ciastek i potem na usuwanie. Po czyszczeniu ccleanerem, w programiku widać, że firefox zachowuje sobie dziesiątki, a nawet setki ciasteczek, aż wygasną. Ma pamiętać ciasteczka, aż wygasną, ale nie te wadliwe. Hasła też mu się kasuje, ale wcześniej daje na pokazanie haseł i robi screena. Od nowa po czyszczeniu wpisuje się nicki na stronach www i hasła, a firefox grzecznie prosi, czy ma zapamiętać.

Dotyczy to wszystkich stron. Również forum dobrych programów.

Bez rozszerzenia i ewentualnie dodatkowego oprogramowania nie da się tego osiągnąć.