Firefox donosi Google o niebezpiecznych stronach-jak wyłąć?

Witam

Właśnie przeczytałem tego newsa i chciałbym się dowiedzieć jak to wyłączyć? Nie przeszkadza mi ten mechanizm, bo służy on głównie zapewnieniu większego bezpieczeństwa, ale czytałem tą informacje już w kilku serwisach i w każdym jest napisane:

Korzystam z Firefoksa od wersji 1.5, więc ponad 2 lata(czyli dość dobrze znam tą przeglądarkę), ale nigdy nie widziałem takiej ścieżki :o Temat założyłem tylko w celu wyjaśnienia tej ścieżki bo według mnie jest ona błędna :!:

Narzędzia > Opcje > Bezpieczeństwo. Tak powinno być.

Dokładnie :smiley: tylko nie mogę zrozumieć dlaczego poszczególne serwisy kopiują od siebie newsy i na dodatek z błędami. Czy żaden serwis nie sprawdza tego co publikuje na stronie głównej? :evil:

Jaki serwis takie newsy :stuck_out_tongue:

Na wstępie chciałbym serdecznie przeprosić za błąd, ja jak każdy z nas jestem tylko człowiekiem i mnie jak każdemu zdarzyć się może pomyłka :frowning: Z drugiej strony chciałem podziękować za szybką reakcję, pozdrawiam :slight_smile:

Mechanizm naturalnie wyłączyć można w aplecie Narzędzia -> Opcje -> Bezpieczeństwo.

Dostępne są tam 2 opcje, jedna dotycząca witryn stwarzających zagrożenie, oraz druga o witrynach podejrzanych o oszustwo.

Chyba nie ten dział. Przenoszę.