Firefox dziwna belka dolna

Firefox dziwna belka dolna. Czy to może być wirus? belka dolna jest rozciągnięta, i jest w niej czerwony znak “^” Wyłączyłem wszystkie dodatki i nic. Nie wiem czy screnn będzie widoczny jak coś prześle na maila. Gdzie w ogóle się wczytuje obrazki tak żeby można było pokazać na forum? http://www.hot.jpg.pl/41168

biolmol spróbuj przeinstalować FF.

Przeinstalowałem nie pomogło belka nadal jest “dziwna”. Teraz po każdym wyłączeniu pyta czy przywrócić zamkniętą sesje. Pierwszy raz mam problem z firefoxem :frowning:

Masz na myśli odinstalowanie, przeczyszczenie rejestru, usunięcie katalogu w którym bym zainstalowany i dopiero ponowne zainstalowanie?

Jeśli nie to wiesz co masz zrobić :wink:

Właśnie teraz będę czyścił wszystko dokładnie. Boje się że jakiś wirus się wnęcił a antywir go nie wykrywa :?

Złączono Posta : 16.09.2007 (Nie) 21:38

Zamykam temat firefox jest juz chyba O.K. Wyczyściłem wszystkie dodatki, pliki z program files i dodatkowo z kont użytkownika. Users\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox. Coś się musiało wnęcić mam nadzieje że nie było to nic groźnego

Przeczyszczenie rejestru w przypadku Firefoksa jest bezcelowe. Żadne ustawienia tego programu nie są bowiem w nim przechowywane. Oprócz powiązania FF z protokołami internetowymi i wybranymi przez użytkownika typami plików.

@ biolmol Twój problem jest tak znany i oklepany, że aż zęby bolą na myśl, że sam nie poszukałeś rozwiązania :slight_smile:

Twój problem polega na tym, że zainstalowałeś jakieś niezgodne (z wersją językową lub ogólnie wersją przeglądarki) / źle napisane rozszerzenie. Jeżeli kojarzysz które to mogło być wyłącz lub odinstaluj je. Jeżeli nie - próbuj z każdym po kolei.

Właśnie to jest dziwne że nic nie instalowałem. Samo wyskoczyło dzisiaj. Jedyna rzecz jaką instalowałem to aktualizacje avasta. Firefox miał jakiś błąd i najgorsze jest to że nie wiem co mogło być przyczyną. Może ktoś atakuje nam liska bo wcześniej był post o nie wyłączajacym się firefoxie