Firefox & Gmail - Problem z JavaScript (?)

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z pocztą Gmail, nie mogę “przełączyć na widok standardowy” i moja skrzyneczka otwiera się w “standardowym widoku HTML”. Na górze wyświetla mi się komunikat i opcja przełączenia, ale nic to nie daje.

Wydaje mi się, że dotyczy to ogólnie JavaScript, bo mam problemy z innymi stronami - np. na http://di.fm/ nie wysuwa mi się menu.

W opcjach “włącz obsługę JavaScript” oczywiście zaznaczone.

Próbowałem też wyłączać Adblocka, który mógłby coś blokować - nic to nie dało.

Reinstall Firefoksa też nic nie daje.

Nie mam pojęcia, co może być przyczyną problemu. Z góry dzięki za pomoc.

jeśli nie działa Ci żadna z tych opcji spróbuj cofnąć system do tego momentu w którym to zauważyłes :slight_smile: nie ma to jak przywracanie systemu:)

Nie lubię, kiedy mi coś dodatkowo muli kompa i usługę przywracania systemu mam wyłączoną - nigdy tego nie używałem :stuck_out_tongue:

Zainstaluj, lub przeinstaluj jave na najnowszą. Jest na vortalu.

Jeśli posiadasz rozszerzenie o nazwie “NoScript” to wyłącz w nim tymczasowo blokowanie skryptów lub włącz, by nie blokował skryptów dla danej strony, rozwiąże to twój problem. Jeśli nie, to może spróbuj zainstalować najnowszą wersję bibliotek Javy (Java 2 Runtime Enviroment (JRE) 6). Możesz też spróbować uruchomić Firefoxa z parametrem -profilemanager i stworzyć nowy profil. Możliwe, że obecny jest uszkodzony. :slight_smile:

Z moją Javą wszystko w porządku. Problem chyba dotyczy JavaScript, a to już coś innego.

ps. Z przyciskami pogrubiania, cytowania itp. na forum też mam problem. Klikam i nic się nie dzieje.

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 22:32

Szyna21 nie jest to wina żadnej wtyczki - wyłączyłem wszystkie i dalej było to samo.

Spróbuje stworzyć nowy profil.

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 22:38

Stworzenie nowego profilu niby rozwiązało problem, chociaż jestem ciekawy, na czym polegał problem. Teraz pytanko : jak przenieść ustawienia programu, wtyczek i zakładki na nowy profil?

Już sobie poradziłem, dzięki za pomoc.