Firefox-google images restored alternatywa?

Rozszerzenie zostało usuniete na zawsze, czy istnieje jakakolwiek alternatywa dla tego? Oczywiście rozszerzenia przeszukane,nic takiego nie ma, jakiś skrypt? Cokolwiek?
Wiem że jest cos na githubie,ale nie mam pojęcia jak to działa i jak instalować. https://github.com/fanfare/googleimagesrestored

Coś innego podobnego do stare googe obrazy - yandex grafika.


Rozszerzenie imagus działa tylko na niektórych obrazach.

Ano Bogdan, podobnie wygodne jest duckduck,no ale to i tak jest namiastka tego co było w google :frowning: Nie wierzę że google mogło tak zepsuć wyszukiwarke.
Niby to rozszerzenie jest nadal na chrome, i można by go pewnie używać ze sklepu chroma, ale to takie dziadowanie. Masakra.

Jeśli chodzi tylko o przycisk pokaż obraz to jest takie coś :

Przerabiałem rozszerzenie dla chrome na .xpi, ale doopa.
Dałem do zakładek https://yandex.com/images/
Polubiłem od razu.

Obrazy a yandex czyściutkie. Zaś w video nawet nie wolno klikać
Netcraft Logo

Suspected XSS Attack

This page was blocked because it loaded a malicious resource.

This page has been blocked by the Netcraft Extension.

Blocked URL: hxxps://yandex.eu/video/search?where=all&rdrnd=347812&text=video

Jak autor nie zaktualizuje to raczej ono już nie działa.


@PIOTRT ręcznie co uruchomienie Firefox można je instalować z github:

https://github.com/fanfare/googleimagesrestored/releases/latest

Jakby odblokowywać niepodpisane dodatki w Quantum to chyba tylko tak:

Jedynie czy autor będzie chętny sprawdzać co w Firefox nie działa i to naprawiać dla 2 osób na krzyż.

Możliwe że ktoś bardziej otwarty na 2FA będzie je forkował i udostępniał w sklepie Moz://a jak się twórcy nie pokłócą o własność “intelektualną”.

No ale tak ogólnie to o co temu gosciowi chodzi?Dlaczego nie chce używać tego 2fa? Chyba wszyscy muszą tego używać.

Nie lubi jakiś kodów na potwierdzanie, że to on i tyle. Pewnie używał wystarczającego bezpiecznego hasła lub spełniającego minimalne zasady np. Pass123# a że ktoś w 3 sekundy się zaloguje i to nie on to już nie jego problem.

Najgorsze, że pewnie nie sprawdził czy będzie działać wysyłanie z pomocą API sklepu dodatków, niby nie zawsze trzeba tykać webowe GUI by uaktualnić xpi w sklepie dodatków. API miało swój klucz prywatny i może taki mu wadził…


Jakby metoda dla FF 65+ działała z 87/88 to wtedy można by instalować, przeciągając zip do about:addons.


A tak to trzeba zip rozpakować, w about:addons wybrać instalacje tymczasową/debugowanie i wskazywać na tamten folder lub plik manifest.json.

Lub na co dzień używać Firefox unbranded / Ice Weasel / Nightly (nie pamiętam czy “web” developer może nie miał dezaktywowanego, wersja dev to ciemny motyw i bazuje na kanale beta).

1lajk

Na Yandex w wyszukiwaniu graficznym są przeogromne zasoby zdjęć/obrazów.

Dodajesz regułę, jak oporna strona i działa gdzie chcesz.

Przecie wiem. Chodziło o podobieństwo do old google search imeges.


Wystarczyło najechać kursorem. Ale trzeba dodawać regułę. A ja lubię gotowce bez kombinacji. Dlatego podałem obrazy yandex, a tylko wspomniałem o imagusie.

Dzięki Panowie, imagus działa w sumie świetnie :slight_smile: troszku długo wczytuje obrazki w pelnym wymiarze, ale robi robote,i ułatwia prace. yandex w sumie tez jest o wiele wygodniejszy teraz, myślałem że wyniki będą się bardzo różniły od googla,ale są bardzo podobne.

Sorry za ot, siedzicie panowie na jakimś innym forum? Po tym co zrobili z DP nie mam już żadnej ochoty na odwiedzanie tej strony,i nabijanie im oglądalności. masakra . No ale kilku userów szkoda z tej strony,dlatego pytam.

Ano, szkoda, bo człowiek polubi i przyzwyczaja się do ludzi.
Inne fora gorsze. Ino jazgot, chamsko, albo kagniec.
Od lat przyzwyczaiłem się do anglojęzycznego forum MSFN. Pierwsze z powodu modyfikacji oprogramowania XP, potem poznałem wielu userów z całego świata. A jakże - mam tam konto. Także czy to Włoch, czy inny, to bywają zażarte spory, potem sielanka. Ludzie na całym świecie są tacy sami, tylko kulturka większa. Dużo ciekawskich znajdziesz na github. A tam jest wszystko, od śrubek, ublocków, playerów, youtube dl - do przeglądarek itd.
Gdy zainstalujesz w systemie Qtranslate - to wszędzie Ci przetłumaczy nawet na forach japońskiej mangi.