Firefox i dodawanie rozszerzeń

Witam. Mam najnowszego Firefox’a tzn. 1.5.0.1 i instalując rozszerzenia lub motywy do niego po prostu nie instalują się :frowning: Próbowałem odinstalować, czyścić rejestr i nic. Czemu to się tak dzieje i jak zrobić żeby sie instalowały ?? Pozdro :slight_smile:

To znaczy jak się nie instalują zezwoliłes na instalacje oprogramowania z tej strony której ściagasz roserzenia.

Opisz dokładnie swój problem…

To jest tak. Właże na stronke z rozszerzeniami i chce jakieś rozszerzenie np. fasterfox. Klikam install otwiera się okienko z rozszerzeniami i…pusto :frowning:

Narzędzia-Opcję-Tresći-Wyjątki

Dodaj tam stronę z której pobierasz roserzenia.

Zapewnie jest zablokowana, czasami nie pojawia ci się zółty pasek z opcją zezwół.

Nie pojawia się pasek. Zrobiłem jak napisałeś i doopa.

Mozesz również zainstalować roserzenie pobierając je na dysk i przeciągając do okienka roserzenia (Tak napewno zadziałą).

Z jakiej witryny pobierasz roserzenia, w wyjątkach masz dodane oficialne strony więc nie powinno być problmów.

Co do reinstalacji ff to zapomniałes o katalogach:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla

C:\Program Files\Mozilla Firefox

Pobieram z oficjalnej witryny. Próbowałem przeciągać. Jeszcze spróbuje odinstalować całkiem.

Złączono Posta : 02.04.2006 (Nie) 19:58

Jednak nie usunąłem do końca Firefox’a. Reinstalka pomogła. Dziękować :smiley:

Narzędzia–Rozszerzenia–Pobierz więcej rozszerzeń–otwiera się mozilla.org zaznaczasz np:Fasterfox i instalujesz.Jeżeli chcesz instalować z innej strony to zrób tak Narzędzia-- Rozszerzenia–Pobierz więcej rozszerzeń–otwiera się mozilla.ofg–wpisujesz nowy adres np:mozillapl.org–otwiera się polska baza rozszerzeń–zaznaczasz np:Fasterfox–instaluj–{jeśli pojawi się:aby chronić twój komputer Firefox nie pozwolił na instalowanie oprog.}–Zmień opcje–Zezwól–Zamknij–instaluj–zainstaluj teraz.

Chyba prościej nie można :lol: