Firefox i komunikat o wirusie


(Dawidekz) #1

Witam, pobrałem sobie plik 100% zaufany i firefox mi wyskoczył że 'Zablokowane: może zawierać wirusa lub oprogramowanie szpiegujące'. W jaki sposób moge przywrócić plik badź pobrać go ponownie ale żeby znowu nie wyskoczyło mi to dziadostwo?


(squeet) #2

Skorzystaj z tego linka u źródła (zakładam, że masz Windowsa): https://download.mozilla.org/?product=firefox-37.0.1-SSL&os=win&lang=pl

Problem nadal występuje?


(Cedar) #3

Dlaczego każesz mu pobierać ponownie instalkę Firefoksa? Nie napisał, że nie może pobrać Firefoksa tylko jakiegoś pliku za pomocą tej przeglądarki - też miałem taki problem, pomogło pobranie inną przeglądarką, bo nie chciało mi się wyszukiwać innego rozwiązania.


(squeet) #4

Fakt, źle zrozumiałem Autora.

Zerknij tu: https://www.google.pl/search?q=Zablokowane:+mo%C5%BCe+zawiera%C4%87+wirusa+lub+oprogramowanie+szpieguj%C4%85ce&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=EREwVcHcIsmtsgHSwoG4AQ#q=firefox+%22mo%C5%BCe+zawiera%C4%87+wirusa+lub+oprogramowanie+szpieguj%C4%85ce%22 - niektóre aplikacje nawet z zaufanego źródła są blokowane.


(Dawidekz) #5

Pobrałem przez chrome, a wyłączenie tego zabezpieczenia w firefoxie to podobno w about:config browser.safebrowsing.malware.enabled zmienić na false :wink: