Firefox i open dns


(Gremski) #1

No i mam problem :). Coś mi się porobiło z firefox'em kto pomoże ?

Do rzeczy, coś zainstalowałem (pewnie dodatek jakiś albo spybot'a ) i zepsuł mi się pasek adresu w firefoxie. Chodzi o to, że gdy wpisujemy coś w pasku adresu to nam to wyszukuje w google lub znajduje stronę i do niej przechodzi np wpisując w pasku onet sam nam wejdzie w onet.pl albo wpisując dobreprogramy otwiera nam stronę :D. Ale mi coś się spaprało i wyskakuje strona open dns jak to zmienic spowrotem ?


(Enter6000) #2

W Firefoxie w Pasku Adresu wpisz about:config -> następnie odnajdź wpis keyword.URL -> kliknij na niego PPM (prawym przyciskiem myszy) i kliknij modyfikuj -> wpisz (wklej) ten tekst:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=

(Gremski) #3

Dzięki wielkie. Człowiek się jednak uczy całe życie :smiley:

Teraz patrze i nie działa to tak jak działo owszem teraz wyszukuje mi w google ale nie otwiera mi stron w sposób który opisałem powyżej


(Enter6000) #4

OK. Ja mam tak ustawione - bardziej preferuje przejrzeć wyniki wyszukiwania niż od razu, żeby się strona załadowała. Ale dla Ciebie i innych osób, które mają podobny problem sprawdziłem, jak powinno być - i działa w 100%. Wykonaj tą samą czynność, tylko że wklej (wpisz) to:

http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=