Firefox i serwisy z filmikami

Ostatnio zacząłem oglądać trochę anime on-line na różnych serwisach i pojawił się problem. Żeby było wygodniej zawsze ładuję parę filmików naraz, w kilku zakładkach. Niestety zaraz pojawia mi się komunikat o krytycznej ilości miejsca na dysku systemowym C. Mam co prawda dysk 100GB i dużo miejsca wolnego, ale na partycji systemowej zostaje mi wolne tylko niecałe 300MB i przy ładowaniu kilku filmików naraz zaraz się wyczerpuje. Tu pytanie - jak zmienić lokalizację przechowywania na dysku tymczasowych plików internetowych, bo to chyba powinienem przestawić żeby nie mieć tego typu problemów. To co jest w ustawieniach internetowych w Panelu sterowania odnosi się tylko do Internet Explorera (ja korzystam z Firefoxa 2.0.0.13) i tam zmiana lokalizacji na inną partycję nie przyniosła rezultatów.

Czy ma ktoś jakiś pomysł jak to poprawić?

wpisz w menu start -> uruchom

firefox.exe -ProfileManager

utwórz nowy profil. podczas tworzenia nowego profilu możesz wybrać lokalizację folderu profilu. wybierz jakąś z innej partycji. Jak uruchomisz z tym profilem firefoxa, to będziesz mieć nowy folder, do którego będziesz musiał skopiować zawartość obecnego folderu profilu. Chyba C:\Doc & Set\Username\dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profile , ale nie jestem pewny. jakoś tak to jest.

Lecę z pamięci bo korzystam z Opery :wink: