Firefox instalowany na Win7 nadpisał wer z WinXp

Tak jak w tytule … nic złego … ciekawostka (to inna partycja) i sam nie wiem dlaczego 0_O
inne programy mi tak nigdy wcześniej nie robiły.

Opanuj się z tymi tematami, bo to ani śmieszne, ani ciekawe…

1 polubienie

tylko wytłumaczcie jakim prawem się nadpisuje, inne przegladary takiego syfu nie robią
opera mam x2 razy
winrar x2 razy
gimp x razy

… i działają

Też mi coś… Jakby tak Chrome instalowany przeze mnie pod Linuksem na moim stacjonarnym PC nadpisał ci tego Windowsowego Firefoksa, to by wtedy było o czym pisać. Nawet byłbym skłonny odinstalować u siebie tego Chrome, gdybyś chciał wrócić do poprzedniej wersji FF :wink:

Bardziej serio: Firefox posiada domyślnie włączoną funkcję automatycznej aktualizacji - pewnie pod XP starsza wersja zaktualizowała się do nowej - pod Windowsem zwykle odbywa się to bez ingerencji użyszkodnika. Wgrałeś sobie FF pod W7, potem przelogowałeś się do XP i tu już nowa wersja została pobrana z automatu - żadne czary.

Firefox niczego nie nadpisze, nawet automatycznie nie poprawi gramatyki. Nie ma jak.
Oczywiście, że updatery czasem robią przykre niespodzianki.

Odinstalowuje się maintenance service. Podczas instalacji wybiera opcje użytkownika. odznacza się zainstalowanie utrzymania usług. To właśnie ten up aktualizer. Po zainstalowaniu w zaawansowanych opcjach firefoxa, zakładka aktualizacje, zaznacza się niesprawdzanie dostępności aktualizacji i odznacza aktualizacje google, żeby durny aktualizer wyszukiwarki nie mulił po każdym uruchomieniu lisa.

Tak robi się na każdym systemie. Oczywiście i szczęśliwie, na XP nie ma już Firefoxa 53.0. Mozilla już w FF 52 popsuła czcionki.

Można mieć zainstalowane rożne wersje firefoxów z różnymi profilami.

A z tym nadpisaniem, to jakaś paranoja, ale rozumiem, że można mieć wirusa FF. Miałem kiedyś zawirusowaną operę.
Normalnie, to nic nie ma prawa nadpisać. Chyba wirus, albo jakiś głupi tuneup.

Na windows 7 x64 wrzuciłem palemoon atom 32 bit i podmieniłem mu profil z XP. No i chodził jak piorun, ale wszystkiego nie odtwarzał. Tak samo przerzucałem między systemami slimjet portable i zawartość folderów ustawi

Znając życie się już nie odpala FF na XP (32 bitowa wersja?).